59.99 93.99
Säästate 34.00 -36 % saadaval
toode saadaval
Ainult 12 alles jäänud
Kas olete liiga kaua ekraani taga aega veetnud? Kannatab peavalu? Kas soovite pärast tööpäeva lõõgastuda? Tunturi EM50 Eye Massager pakub täiuslikku lahendust väsimuse vastu ja aitab teil täielikult lõõgastuda.
Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Tunturi Masseerija EYE MASSAGER

Kas olete liiga kaua ekraani taga aega veetnud? Kannatab peavalu? Kas soovite pärast tööpäeva lõõgastuda? Tunturi EM50 Eye Massager pakub täiuslikku lahendust väsimuse vastu ja aitab teil täielikult lõõgastuda.

 

Tunturi EM50 silmamassaaži eelised
✓ Ülim lõõgastus väsinud silmadele
✓ Vähendab peavalu ja migreeni, taastab silmade niiskuse
✓ Kvaliteetne luksuslik viimistlus polüestri, vahu ja PU-nahaga
✓ 5 režiimi, lihtne kasutamine, valikuline hääljuhis ja vaikne töö
✓ Kuulake oma lemmikmuusikat või heliraamatut Bluetoothi kaudu

 

Täielik silmahooldus õhu, kuumuse, muusika ja vibratsiooniga
Tunturi EM50 Eye Massager pakub tänu mitmele tehnoloogiale parimat silmamassaaži. Seade ühendab õhukompressiooni, soojusfunktsiooni (43 °C), rahustava muusika ja õrnad vibratsioonid üheks terviklikuks massaažikogemuseks.

Õrn õhukompressioon annab peent survet, mis lõdvestab väsinud silmi, samal ajal kui soojusfunktsioon stimuleerib teie vereringet ja leevendab pingeid. Lisatud muusika ja vibratsioon vähendavad stressi ja annavad sügava lõdvestuse tunde. Kõik need komponendid koondatakse üheks kompaktseks kaasaskantavaks massaažitooteks, mida saab kasutada kõikjal.

 

Silmamassaaži neli eelist
1) Vähendab peavalu ja migreeni
2) Taastab kuivad silmad pärast pikki tööpäevi arvutiekraani ees
3) Lõdvestab silmalihaseid, leevendades seeläbi pinget näol, kaelal ja õlgadel
4) Parim seade peale pikka tööpäeva või vahetult enne magamaminekut, et kergemini uinuda

 

Luksuslikult viimistletud ja hõlpsasti kohandatav
Tunturi EM50 Eye Massager on disainitud kvaliteetse ja luksusliku viimistlusega. Väljast on kaetud pehme polüestriga, seest aga mugav vaht ja PU nahk. See tagab meeldiva massaažikogemuse, mis jätab silmad imeliselt lõdvestunud. Tänu reguleeritavale elastsele peavõrule sobib masseerija ideaalselt iga suurusega peaga, võimaldades teil leida optimaalse sobivuse teie isikupäraseks lõõgastushetkeks.

 

Lülitage hõlpsalt ühe nupuga 5 erineva režiimi vahel
5 erineva režiimiga saate valida erinevate massaažiprogrammide hulgast, mis vastavad teie vajadustele kõige paremini. Lihtne juhtimine sisse/välja nupu abil muudab režiimide vahetamise lihtsaks. Režiimide vahetamiseks vajutage üks kord ja muusika sisse/välja lülitamiseks kaks korda. Nupu all hoidmine lülitab seadme sisse või välja.

 

Režiim 1: Pehme. Õhurõhk, kuumus ja muusika.
Režiim 2: Tugev. Kõrge õhurõhk, kuumus ja muusika.
Režiim 3: Lõõgastus. Õhurõhk ja muusika.
Režiim 4: Unerežiim. Kuumus.
Režiim 5: Ärka üles. Vibratsioon ja muusika.

 

Valikulise häälejuhise ja sisseehitatud mürasummutusega
Sisseehitatud häälejuhtimine aitab teil lülituda erinevate massaaživalikute vahel. Kui eelistate nautida massaaži vaikuses, saate häälejuhise ja sisseehitatud muusika välja lülitada. Sisseehitatud mürasummutus tagab vaikse töö, nii et saate häirimatult lõõgastuda.

 

Kuulake oma muusikat või taskuhäälingusaateid Bluetoothi kaudu
Ühendage Tunturi EM50 Eye Massager otse Bluetoothi kaudu nutitelefoniga ja kuulake massaaži ajal oma lemmikmuusikat või heliraamatuid. Täiendavate rakenduste või kontodega pole probleeme; lihtsalt nautige hetkega heli, mis aitab teil kõige paremini lõõgastuda.

 

Laetakse 2-3 tunniga ja kestab 1,5 tundi
Tunturi EM50 Eye Massager tarnitakse koos USB-A–USB-C kaabliga, nii et saate seadet hõlpsalt laadida ja hoida seda alati järgmiseks silmailu hellitavaks hetkeks valmis. Silmamassaažija laeb täis 2-3 tunniga ning täis akuga kestab 1,5 tundi. Pärast kasutamist hoidke seda lihtsalt kaasasolevas pehmes neopreenümbrises.

 

Lühidalt öeldes on Tunturi EM50 Eye Massager ideaalne massaažitoode väsinud silmade turgutamiseks pärast pikka päeva. Selle luksusliku silmamassaažiga saate lõõgastuda ja leevendada peavalu ja silmade kuivust.

 

Tunturi kohta
Tunne end iga päevaga paremini. See on Tunturi moto. Meie päritolu on Soome, kus kaks venda asutasid jalgrattapoe 1922. aastal. Nüüd, üle 100 aasta hiljem, oleme Hollandi ettevõte ja ülemaailmne kaubamärk. Toetame teid teie teekonnal terve ja vormis keha, tasakaalustatud vaimu ja õnneliku elu poole. Teeme seda laia valiku kardio- ja jõutreeningu seadmete, tarvikute ja tugirakendustega. See on valik, mis täieneb ja täieneb pidevalt ning millel on kvaliteetsed tooted ja suurepärased garantiid. Kas te ei leia oma teed või on teil küsimusi? Meie teenindusmeeskond on valmis teid aitama.

Usume, et igaühel on õigus nautida head ja tervislikku liikumist, sealhulgas lastel. Seetõttu annetame igast teie tehtud ostust teatud summa Fitkidsi sihtasutusele. Üheskoos tagame puuetega lastele spordiga tegelemise.

 

Tehnilised andmed
• Mõõdud: P 20,6 x L 0,4 x K 8,3 cm
• Kaal: 310 gr
• Värvus: hall
• Materjal: ABS, PU, polüester
• Programmide arv: 5
• Aku: 3,7 V liitiumioon
• Aku tööiga: 1,5 tundi
• Laadimisaeg: 2-3 tundi
• Laadimine: USB-C
• Tootekood: 14TUSYO080
• EAN: 8717842035320

Tootja

TUNTURI

Sarnased tooted

Menu
Ülesse