1 / 6

Treeningrattad simuleerivad kodus treenimiseks jalgrattasõitu. Jalgratta-trenažööriga treenimisel on positiivne mõju jala- ja kõhulihastele; see tugevdab südant ja südame-veresoonkonda ning tõstab vastupidavust. Sujuv treeningrattasõit ei kahjusta põlve- ja puusaliigeseid. Elektrooniline ekraan näitab kiirust, põletatud kaloreid ja pulssi.

-41 % saadaval Velotrenažöör TUNTURI Dualbike Trainer
-30 % saadaval Velotrenažöör TUNTURI MiniBike Basic
-27 % saadaval Velotrenažöör GYMSTICK Mini Bike 2.0
-26 % saadaval Velotrenažöör TUNTURI CardioFit D20
-26 % saadaval Ergonoomiline Velotrenažöör TUNTURI Performance E60
-22 % saadaval Velotrenažöör TUNTURI CardioFit B20
-17 % saadaval Velotrenažöör TUNTURI Cardio Fit M30
-16 % saadaval Velotrenažöör TUNTURI Cardio Fit M35 Magnetic
-15 % saadaval Velotrenažöör TUNTURI CardioFit B25
-11 % saadaval Jalgrattatrenažöör TUNTURI Cardio Fit M50


Kas velotrenažöör on kasulik treeningvahend?

 

Soojal aastaajal võib näha järjest rohkem inimesi jalgratastega sõitmas. Osad kasutavad jalgratast asukohta jõudmiseks, teised aga kasutavad jalgratast spordieesmärkide saavutamiseks. Rattasõit võib olla tõeliselt suurepärane kardiotreening ning aja ja distantsile treenides, saate saavutada rohkemat. Õues valitsev halb ilm võib mõnikord tekitada ebamugavust neile, kellele meeldib rattaga treenida, seega võib velotrenažöör olla suurepärane valik. See on spordivarustus, mis sobib kasutamiseks kõigile pereliikmetele ning kui leiad kodus vaba nurga, suudad tagada kõigile pereliikmetele head kehalist aktiivsust. Treeningrattaid leidub ilmselt igas jõusaalis. Sellesse spordivarustusse on tõesti lihtne armuda – lapsepõlvest saati sõideti ratastega vahetpidamata, läbides mitte paar, vaid isegi kümneid kilomeetreid.

 

On irooniline, et lapsepõlves rattaga sõitmist tehti lõbu pärast, teadmata isegi selle füüsilise tegevuse kasulikkusest. Nüüd teavad peaaegu kõik jalgrataste eelistest. Jalgrattasõit võib anda teile samu eeliseid kui kahekordse ajaga lisaraskustega jalgade treening. Kaalu langetamiseks sobib treeningratas kui ka elliptiline trenažöör. See on eriti aktuaalne tänapäeval, mil sage arvuti või telefoni taga istumine toob kaasa väiksema kehalise aktiivsuse ja soosib rasvamassi suurenemist.

 

Igasuguste sportlike tulemuste nimel on aga soovitatav mitte üle pingutada, kuna liigne füüsiline pingutus võib kahjustada tervist ning kehakuju muutuste nägemiseks võib kuluda rohkem aega. Kui teil pole liigeseprobleeme, võib see spordiala teie tervist ja vormi oluliselt positiivselt mõjutada. Kutsume teid valima hea hinnaga professionaalset velotrenažööri. Meie poes pakutav valik  annab teile võimaluse soetada professionaalset toodet madalama hinnaga.

 

 

Milliseid velotrenažööre meie poest leiate?

 

Rattasõitu simuleerivate trenažööride  valik meie poes on tõesti päris suur. Neid velotrenažööre saab jagada hooratta voolu järgi. Sellest jalgratta komponendist sõltub velotrenažööi kvaliteet ja valitud treeningu intensiivsus. Meil müüdavate trenažööride hooratta minimaalne kaal on 3 kilogrammi, maksimaalne 20 kilogrammi. Vastavalt sellele varieerub treeningvarustuse hind.

 

Kui plaanite oma jalgratast kasutada igapäevaseks tervist parandavaks kehaliseks tegevuseks, sobivad teile ideaalselt kõige kergema hooratta raskusega rattad. Suurema või isegi maksimaalse hooratta raskusega trenažöörid sobivad ülitõhusateks kaloreid põletavateks treeninguteks. Ehk siis kõrgemate ootuste täitmiseks tasub rohkem investeerida velotrenažööri.

Pakume kolme erineva tootja velotrenažööre - ASSAULT, TUNTURI, GYMSTICK JA NPG.

 

Treeningrataste tüübid erinevad ka pidurdamise poolest. Meie saidil on saadaval induktsioon-, magnet-, manuaal- või klotspiduritega treeningrattad. Manuaalse takistussüsteemiga velotrenažöörid sobivad madalama intensiivsusega treeninguteks. Seda tüüpi statsionaarne jalgratas ei koorma teie jalalihaseid liigselt, seega sobib see amatööridele. Magnetpiduritega trenažöörid on praktilisemad, need töötavad palju vaiksemalt kui manuaalsete takistusratastega, nii et te ei sega seda treeningratast kasutades teisi pereliikmeid. Need jalgrattad on ka vähe kuluvad ja käepide võib kergesti tõsta või vähendada takistust kiiresti. Induktsioonpiduritega jalgrattad on kõige uuenduslikumad ja kaasaegsemad.

 

Võrreldes magnetpiduritega jalgratastega ei tee need ka palju müra ning kulumisaste on veelgi väiksem, nii et isegi kõige intensiivsemate treeningute ajal võite olla kindel, et ratas, mida kasutate ei kaota aja jooksul oma tõhusust. Selle põhjuseks on asjaolu, et induktiivtrenažöörid on reguleeritava takistusega, võimaldades võimsusel läbi magnetite voolata. Elektromagnetilise takistusega magnetid ise ei liigu, seega ei kulu nad seetõttu kauem.

 

 

Lisamugavused velotrenažööri kasutajatele

 

 

Enamikul meie poes müüdavatel velotrenažööridel on lisafunktsioonid, mis muudavad selle spordiala kasutajatele oluliselt lihtsamaks. Pole kahtlustki, et treeningu ajal on kõige olulisem säilitada keha vedelikutasakaalu, seega peaks vesi olema Sulle kättesaadav kogu kehalise tegevuse ajal. Meie pakutavatel velotrenažööridel on sisseehitatud pudelihoidja, mis hoiab joogi- või veepudeli käeulatuses alati, kui soovite end värskendada. See on eduka treeningu lahutamatu osa. Sellesse spordivarustusse sisseehitatud LCD-ekraanil omab peaaegu kõik olulisemad parameetrid – sportimise ajal on võimalik näha läbitud distantsi, treeninguaega, põletatud kaloreid ja pulssi. Pulsi jälgimine on treeningu väga oluline osa, mis aitab kindlaks teha, kas sportimisel ei teki tervisekahjustusi. Sageli on vaja mobiiltelefonis või tahvelarvutis kasutada lisafunktsioone. Sportlastel võib neid lisaseadmeid vaja minna ka teistel eesmärkidel – vahel on tööasjade või tähtsa kõne ootamise tõttu oluline, et mobiiltelefon oleks vaateväljas. Samuti kuulame produktiivsema treeningu ja parema üldise meeleolu loomiseks muusikat või lihtsalt jälgime treeningu tulemusi telefoniäpis. Kõigil neil eesmärkidel on meie velotrenažööridesse sisseehitatud telefoni- või tahvelarvutihoidik kasulik funktsioon igale treenijale.

Treeningratas on üsna raske spordivarustus, millega tuleks arvestada nende valitud asukohta transportimisel. Just selle ebamugavuse lahendamiseks pakume trenažööri kohaletoimetamise teenust. Kui arvad, et ka selle trenažööri kokkupanek võib lisaprobleeme tekitada, võid kasutada ka selle spordivarustuse kokkupanemise teenust. Mõlemad meie poes pakutavad teenused on vastava hinnaga, seega peate hindama oma vajadust nende järele.

 

 

Miks on tagasiside oluline?

 

 

Kes ei tea, kas valitud velotrenažöör on kvaliteetne ja õigustab kõiki oma funktsioone, võib minna tagasiside kategooriasse, kus meie ostjad oma kogemusi jagavad. Võite ka oma kogemusi jagada, see aitab meie teistel ostjatel valitud toote üle otsustada.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse