Funktsionaalsed, ruumisäästlikud treeningmasinad ja treeningtarvikud: võimlemispallid, tasakaalutrenažöörid, joogamatid, ukse külge kinnitatavad trenžöörid või kõhulihaste treenimiseks mõeldud vahendid - kõik väga soodsa hinnaga! 

 

Jooga ja Fitness matid alates 8,99eur

-40 % Spordimatt Sportbay® NBR  (1 cm)
madalaim hind 11.99 19.99
Massaaži-Rõngad - parim valik kaalu langetamiseks

-37 % Fitness-MassaažiRõngas SOFT New Generation I Aste
madalaim hind 16.99 26.99
-21 % Massaažirõngas Hula-Hoop TUNTURI 1,2-1,8 kg
madalaim hind 20.52 25.99
Treeningpallid alates 2,99eur

-26 % Võimlemispall SPORTBAY® 65 cm
madalaim hind 7.99 10.90
-20 % saadaval Joogapall TUNTURI Rondo Ball 25 cm
-15 % saadaval Võimlemispall TIGUAR Safety Plus 65cm
Massaažirullid leevendamiseks ja taastumiseks

-35 % Massaažirull Sportbay® GRID (33cm)
madalaim hind 11.99 18.49
-5 % saadaval Massaažirull TIGUAR Fascia Roller (Medium)


Kas soovite oma keha vormis hoida, arendada vastupidavust, edukalt võidelda lihaspingete, valu või muuga? Siis on vaja otsida õigeid fitnesstooteid: massaažirullid, rõngad, pallid ja teised. Leidke meie valikust usaldusväärsete tootjate kvaliteetne spordivarustus väga atraktiivse hinnaga.

Meie valikus olevad fitness tooted

Matid jooga ja fitnessi jaoks.

Suured ja piisavalt paksud matid on vastupidavad ja tagavad maksimaalse mugavuse sportimisel. Vali meie sortimendist matid, mille valmistamisel on kasutatud ainult ohutuid, kvaliteetseid, elastseid, hüpoallergeenseid materjale. Veelgi enam, selliseid matte on lihtne hooldada, nii et tagate nende puhtuse ja esinduslikkuse minimaalse ajainvesteeringuga.


Massaažirõngad.

Meie pakkumisest saad valida erineva raskusega massaažirõngad, mis aitavad Sul kehajooni vormida. Rõngad on valmistatud tugevast plastikust ning nende pind on pehme ja meeldiv puudutusele. Rõngaste läbimõõt on 100 cm. Vali pakkumisest massaažirõngad kaaluga 1,2, 1,5 või 1,8 kg.
 

Pallid.

Jooga-, fitnessi- ja muude treeningute pallid suurendavad oluliselt treeningute võimaluste valikut. Neid saab kasutada ka kardiotreeningutel ning pallid sobivad suurepäraselt taastusraviks. Valige erineva läbimõõduga palle - meil on 25, 45, 55, 65 cm või muud mõõdud. Palle on väga lihtne täis puhuda ja tühjendada. Need ise on kerged, valmistatud vinüülist või PVC-st, et tagada vastupidavus, rebenemiskindlus ja mugavus sportimisel. Pallide pind ei libise, nii et te ei tunne ebamugavust ja treenite koos turvaliselt. Tõsi, valides pöörake tähelepanu maksimaalsele soovitatavale kaalule ja sellele, kas komplektis on pump või muu vahend palli täispuhumiseks.


Massaažirullid.

Kerge, mugav ja väga funktsionaalne. See on suurepärane ost, kui teil on pärast treeningut lihasvalu, pinge või muu ebamugavustunne. Massaažirull on väga hea valik pinges lihaste lõdvestamiseks, pilatese tegemiseks, joogatundideks. See rull stimuleerib lihaseid, aitab neid tõhusalt lõdvestada, nii et "eemaldate" pinge, eriti kui harjutusi tehakse regulaarselt. Vähe sellest, selle massaažirulli kasutusvõimalused on veelgi laiemad – see sobib ka jõu- ja vastupidavuse treenimiseks ning paljudeks muudeks spordiharjutusteks. Rulli tootmiseks kasutatakse EAV vahtu ja PVC-d. Rulli valimisel ärge unustage pöörata tähelepanu sellele, millised maksimaalsed koormused on võimalikud.

Miks peaksite sporditooteid veebist ostma?

Fitnesstoodete otsijatele pakume mugavat ja turvalist võimalust valida ja osta meie e-poest. Iga toote juurest leiate kirjelduse, fotod päris esemetest, täpse hinna ja muu olulise info. Internetist ostes ei pea te kuhugi minema, nii et see aitab säästa teie väärtuslikku aega. Veelgi enam, selline ost annab võimaluse osta soovitud esemed endale sobivaimal ajal ning osta saab ka olenemata asukohast. Interneti-ostlemise eeliste loetelule lisandub võimalus maksta soodsamalt ja mitte muretseda ostule järele tulemise pärast, kuna tarnime tellimused kiiresti ja sujuvalt.

Loading...
Loading...
Filters Menu
Ülesse