1 / 4

Funktsionaaltrenažöörid on ühed tõhusamad masinad nii profisportlaste kui ka harrastajate jaoks. Funktsionaalstrenažöörid on äärmiselt tõhusad, võtavad vähe ruumi ja nendega juba igav ei hakka! Nendega saate sportida igalpool ja igal ajal; võimalik on teha üle 100 erineva harjutuse. Masinad on mõeldud terve keha lihasrühmade treenimiseks, lihasmassi suurendamiseks või kardiokoormuse abil kehakaalu langetamiseks. Funktsionaalstrenažöörid on parim ja soodsaim valik nii meestele kui naistele.

Uus Tiguar AB Wheel
15.00
-59 % saadaval Randme treeningvahend GYMSTICK WRIST TRAINER
-50 % saadaval Funktsionaaltrenažöör Sportbay® Pro
-43 % saadaval Treeningratas AB Wheel double basic
-39 % saadaval Treeningpulk Espanderiga TUNTURI Resistance Trainer
-36 % saadaval Treeningratas GYMSTICK Jumbo Ab Roller
-35 % saadaval Funktsionaalne Trenažöör TUNTURI Sling Trainer
-33 % saadaval Fitness Slaider SPORTBAY® Core
7.34 10.99
-32 % saadaval Reguleeritavat-Keeratavad Treeningseadmed TUNTURI
-29 % saadaval Kinnitus TUNTURI Trainer Mount
9.81 13.99
-26 % saadaval
16.99 22.99


Tõhus treenimine on võimalik mitte ainult jõusaalis vaid ka kodustes tingimustes. Treeniga laia harjutuste valikuga ning saavutage suurepäraseid tulemusi, tehke harjutusi kodus, õues ning kõikjal, kus teile mugav on. Täiuslike võimalusi pakuvad multifunktsionaalsed rihmad, mida iseloomustab väga lihtne kasutamine ja lai valik treeningeeliseid. Kui olete huvitatud hea hinnaga funktsionaalsetest trenažööridest, siis vaadake meie valikut.

 

Mis on TRX?

 

TRX on spordihuvilistele hästi teada ja amatööride jaoks võib see olla uus. TRX on funktsionaalne treening, mis kasutab spetsiaalseid vöösid ja rihmi. Neid ja enda keharaskust kasutades tehakse mitmeid erinevaid harjutusi, mis aitavad keha tugevdada ja enesetunnet parandada. Need treeningud muutusid kiiresti populaarseks ja võitsid palju fänne, kuna need ei vaja palju varustust ning harjutusi saab valida vastavalt oma füüsilisele tasemele ja soovitud tulemustele.

 

Mis kasu on multifunktsionaalsetest rihmadest?

 

Kuigi multifunktsionaalsed rihmad ja funktsionaalsed trenažöörid näevad lihtsad välja, pakuvad need laia valikut treeningharjutusi ja eeliseid. Esiteks on selline treening tõhus ja hea lahendus kogu keha treenimiseks ja tugevdamiseks. TRX tüüpi rihmad aitavad parandada tasakaalu ja painduvust. Neid valivad ka need, kes soovivad suurendada lihasmassi, suurendada jõudu ja vastupidavust. Nii naistele kui meestele meeldisid TRX rihmadega treeningud tänu kogu keha pingulusele, samuti väheneb multifunktsionaalsete rihmadega treenides tõhusalt rasvakiht ja seeläbi treenitakse kehajooni. Tervise kontekstis võivad need multifunktsionaalsed rihmad aidata parandada südame tööd.
TRX trenažöörid on suurepärane valik kõigile, olenemata füüsilise vormi tasemest. Suureks plussiks on see, et selline varustus ei "seo" sind treeningkoha külge – saad seda kasutada kodus, jõusaalis, õues või kõikjal mujal.
 

Funktsionaalse treeningu eesmärgid

 

Üldjuhul on funktsionaalne treening suunatud teatud tegevuste sooritamise võimekuse parandamisele ja nende spordialade sooritusvõime parandamisele, kuid see ei tähenda, et see ei sobiks neile, kes ühtegi spordiala ei harrasta. Funktsionaalne treening keskendub ka tavaliste liigutuste treenimisele, mida inimene iga päev teeb. Seetõttu tehakse nendel treeningutel harjutusi, mis aitavad parandada selliseid liigutusi nagu kõndimine, kandmine, rippumine, pööramine, lükkamine ja tõmbamine jm.

 

Miks on funktsionaalne rihm-trenažöör kasulik ost?

 

Väga lai valik harjutusi.
Funktsionaalsete trenažööride kasutusvõimalusi avardavad veelgi lisatarvikud, mida saab eraldi osta.
See on ökonoomne lahendus, sest üks trenažöör sobib suurepäraselt kogu keha lihaste treenimiseks, seega ei pea ostma erinevaid seadmeid.

Lisatarvikud võimaldavad teil treeningut mitmekesistada.
Ohutus – multifunktsionaalsed rihmad tagavad turvalist treeningut.
Nende trenažööride teine ​​eelis on kompaktsus. Kui neid ei kasutata, võtavad trenažöörid väga vähe ruumi ja veelgi enam – neid on lihtne transportida.
 

Funktsionaalsed treenerid veebis Sportlik.ee

 

Kui otsid uut funktsionaalset trenažööri, oled huvitatud headest multifunktsionaalsetest rihmadest soodsa hinnaga, siis oled õiges kohas. Siit on väga mugav osta, sest toodetel on kirjeldused, märgitud on täpne hind ning valikut saab teatud omaduste järgi filtreerida. Internetist ostmine säästab ka teie aega.

 

KKK

 

Kui palju maksavad multifunktsionaalsed rihmad?


Meie e-poe pakkumisest saab osta multifunktsionaalseid rihmasid alates 40 kuni veidi üle saja euroni. Olemasolevad soodustused annavad sageli suurepärase võimaluse maksta veelgi soodsamalt!

 

Multifunktsionaalsed rihmad: kuidas valida, milliseid osta?


Oma vajadustele vastavate vööde ostmiseks hinda esmalt oma treeningu eripärasid ja oodatavaid tulemusi. Mõelge, kas olete huvitatud väga laiast harjutuste valikust – see sõltub sellest, millist tüüpi rihm teile kõige paremini sobib. Võtke arvesse ka maksimaalseid koormusi.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse