1 / 13

Treeningkummid on suurepärane tööriist lihaste treenimiseks ja painduvuse suurendamiseks. Neid on lihtne alati kaasas kanda, sest võtavad vähe ruumi. Kummipaelad on eriti populaarsed professionaalsete sportlaste treeningvarustuse hulgas. Meie tootevalikust leiad SPORTBAY, AIREX, BOSU, SISSEL®, TIGUAR, TUNTURI tooted. 

Uus Tiguar Hip Band I
Uus Tiguar Hip Band II
Uus Tiguar Hip Band III
-61 % saadaval Venituskummide komplekt Fit+ Mini bands set
-58 % saadaval Sportbay® Booty ribad
10.49 24.99
-58 % saadaval Sportbay® Booty ribad Grey
10.49 24.99
-51 % saadaval Elastse paeltekomplekt Sportbay "Fitness Loop"
-47 % saadaval Ankur-Kinnitus uksele SPORTBAY
3.14 5.99
-40 % saadaval Body-Solid Tools Mini Band - kollane (väga kerge)
-40 % saadaval Espander GYMSTICK Exercise Tube Set (3-in-1)
-39 % saadaval TIGUAR® Mini Bands 2.0 kummipaelte komplekt
-38 % Kummipaelad SPORTBAY Pro
madalaim hind 2.40 3.90


Milliste harjutuste jaoks on vaja elastseid takistusribasid?

 

Füüsilise tegevuse kasulikkus tervisele on vaieldamatu. Ka kõige lihtsama kehalise tegevusega tegeledes parandate oma üldist meeleolu, füüsilist vormi ja tugevdate immuunsust. Tõenäoliselt võivad kõik, kellele meeldib tegeleda spordiga, märgata selgeid erinevusi oma meeleolus pärast ja enne treeningut, mistõttu nad mõistavad, et isegi väga halva tuju korral võib see pärast füüsilist tegevust hetkega muutuda. Professionaalsetest spordivahenditest, soovist keskkonda vahetada või oma ala tundva treeneriga trenni tehes, käivad paljud jõusaalis trennis, kuid seda saab parimal moel teha ka kodus. Ilma igasuguste spordivahenditeta saab kvaliteetse ja tõhusa treeningu teha vaid spordimatiga, kuid selleks, et soojendus muutuks rohkem lihasgruppe kaasavaks protsessiks, on soovitatav koormust tõsta – selleks takistusribad on täiuslikud, mis on kergesti kokkuvolditavad, nii et ruumi ja kasulikkuse mõttes võivad need mõnikord olla kasulikumad kui hantlid.

Loomulikult soovitame alati enne spordivarustuse ostmist hinnata oma isiklikke vajadusi. Elastne lint on oma tööpõhimõttelt sarnane hantlitele, kuna see kasutab takistuse tõstmiseks peaaegu sama palju jõudu kui lisaraskust takistuse ületamiseks. Oleneb, millist raskus- ja vastupidavusriba kasutatakse, kuid selle spordivarustuse ostmisega saate teha kodus jõusaali võimalustele alternatiivseid harjutusi. Kutsume teid ostma seda sportimiseks kasutatavat toodet madala hinnaga meie sporditarvete poest.


Milliseid elastseid takistusribasid on meie poes saadaval?


Meie sporditarvete poest leiate hulga erinevate tootjate pakutavaid elastseid takistusribasid. Tegemist on SPORTBAY, AIREX, BOSU, SISSEL®, TIGUAR, TUNTURI tootjate pakutavate toodetega ning neid hindavad mitte ainult professionaalsed spordisõbrad, vaid ka algajad.

 

Millisteks harjutusteks kummikummid sobivad?

 

Kummist elastseid ribasid, tuntud ka kui treeningkummid, müüakse tavaliselt komplektidena. Komplektid koosnevad erinevat tüüpi elastsetest ribadest, millest igaüks on erinevat värvi. See võimaldab teil hõlpsalt vahetada kumme vastavalt treeningu ajal tehtavale harjutusele ja teil ei lähe segamini, kuna takistusribad ei näe välja ühesugused. Komplektid on äärmiselt praktiline valik. Arvestades asjaolu, et treeningkummide hinnad ei ole väga kõrged, on mitme erineva vastupidavusega kummipaela ühes kohas hoidmine Sulle kasulik mitmekesisemate treeningvõimaluste jaoks.

 

Saate seda spordivarustust jagada teiste kodus või lähiümbruses sporti tegevate inimestega, mis on samuti suur pluss. Näiteks kui treenite paarina, on tõenäoline, et õrnem sugupool vajab väiksemat vastupanuvõimet kui sarnaseid harjutusi tegev mees. Ostes erinevatele huvidele kohandatud komplekte, on garanteeritud, et kasutatakse nii minimaalset kui ka maksimaalset vastupanujõudu. Vastupanujõud ise liigitatakse mitmeks erinevaks tüübiks: kerge takistus, mõõdukas takistus, tugev takistus ja eriti tugev takistus. Vastavalt sellele valite sõltuvalt vastupanujõu tüübist, millised kummipaelad sobivad paremini kergeteks harjutusteks, raskete vigastuste järgseks taastusraviks, hingamis- või muudeks terviseharjutusteks. Madala raskusega kummipaelad sobivad eriti hästi aeroobseks treeninguks. Selliseid valivad sagedamini naised, kes väldivad treeningutel suurt füüsilist koormust. Suurem koormus võib stimuleerida lihasmassi kasvu ning selle käigus muutuvad vastavalt ka keha proportsioonid. Naised, kes ei soovi lisalihaseid kasvatada, vaid olemasolevaid tugevdada, valivad aeroobsed treeningud. Te ei kahetse, et ostsite need kummipaela komplektid.

 

Mille poolest on tekstiili vastupidavusribad kummist paremad?

 

Saadaval on ka tekstiili vastupidavusribad. Kummist materjaliga võrreldes on need mõnevõrra tugevamad, spetsiifilise kummilõhnata, käega kompimisel meeldivad, kuid ka nende kasutamine on erinev.

 

Kummist elastsed ribad pole saadaval mitte ainult erinevat tüüpi takistustega, vaid ka erinevate mõõtmetega. Vastavalt mõõtmetele võivad mõned ribad olla kitsamad ja teised laiemad. Soovitame oma vajadustele vastavate lindikomplektide valimisel arvestada ka järgmiste laiuse parameetritega.

 

Suurema intensiivsusega treeninguteks sobivad käepidemega elastsed ribad

 

Meie veebipoest leiate käepidemega ribasid. Enamasti on sellised ribad mõeldud käte, rinna, selja või muude ülakeha harjutuste treenimiseks. Ka käepidemega elastsed takistusribad on palju raskemad. Näiteks meie poolt pakutavate lintide kaal võib ulatuda 2,5 kilogrammist kuni 12,5 kilogrammini. Erineva raskusega ribasid on ka erinevat värvi, et treeningu ajal raskusi vahetades poleks neid raske eristada. Ostes käepidemega elastsete takistusribade komplekti, on sul võimalik sooritada enam kui 140 erinevat harjutust. Need ribad kaaluvad palju rohkem kui kummist või tekstiilist, nii et neid saab kasutada keerukamate treeningute jaoks, mille eesmärk on lihasmassi kasvatamine ja vastupidavuse parandamine. Olenevalt keha võimalustest võid treeningu ajal kasutada rohkem kui ühte elastset riba. Kombineerides erinevaid raskusi, sooritad oma spordirutiini jaoks sobivaimad harjutused.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse