1 / 2

Harjutusi jooksulindil peetakse üheks kõige tõhusamaks rasvapõletamise viisiks. Jooksmise ajal liigutab sportlane oma keha ruumis, mis kiirendab maksimaalselt ainevahetusprotsesse, põletab kaloreid ja tugevdab keha.

-41 % saadaval Jooksulint TUNTURI Competence T60
999.99 1,699.00
-38 % saadaval Jooksulint TUNTURI TREADMILL COMPETENCE T10
-36 % saadaval Jooksulint TUNTURI Competence T90
1,999.00 3,139.00
-36 % saadaval Jooksulint TUNTURI Competence T50
999.99 1,569.00
-35 % saadaval Jooksulindi määrdeaine TUNTURI T-LUBE 200ML
-33 % saadaval Jooksulint TUNTURI Cardio Fit T30
399.00 599.00
-33 % saadaval Jooksulint TUNTURI FitRun 90i PRO
999.00 1,499.00
-32 % saadaval Jooksulint TUNTURI Cardio Fit T40
469.99 699.00
-31 % saadaval Jooksulint TUNTURI Cardio Fit T10
369.99 539.00
-28 % saadaval Jooksulint GYMSTICK kõndimiserada
499.00 699.00
-24 % saadaval Professionaalne jooksulint GYMSTICK PRO 10.0


Mis kasu on jooksulintidest?

 

Sageli ei tunne me end hommikul ärgates nii värskena, kui päeva alguses eeldame, energia hulk ja motivatsioon langevad. Halb tuju ja väsimus raskendavad tööl määratud ülesannete või tavaliste igapäevaste majapidamistööde sooritamist. Oma tervise ja füüsilise vormi eest hoolitsemine ei aita mitte ainult paremini välja näha ja enesekindlamalt tunda, vaid tagab ka hea enesetunde. Igaüks mõistab tervise mõistet erinevalt – pole ju olemas tervisliku eluviisi retsepti, mis sobiks igaühe kehale ja päevakavale. Spordi- ja füüsilise vormi spetsialistid ütlevad, et suurem osa tervislikust eluviisist koosneb õigest toitumisest, kuid sama oluline on ka liikumine. Sellel tehnoloogiaajastul veedame palju aega arvuti või telefoni ees. Töö, õppimise või vaba aja veetmise ajal nende tehnoloogiate ees istumine piirab meie liikumisvõimet. Selle kehakahjustuse vähendamiseks võite alustada kõige lihtsamatest toimingutest - hommikuvõimlemisest kohe pärast ärkamist või jalutuskäigust väljas. Neile, kes otsivad veidi energilisemat füüsilist tegevust, sobib jooksmine suurepäraselt. See tegevus ei aita mitte ainult reguleerida üldist kehamassi, vaid on kasulik ka paljudele muudele protsessidele, mida on väliselt raskemini näha. Jooksmine aitab kaasa füüsilise vormi parandamisele, suurendab vastupidavust, tugevdab immuunsust, südame-veresoonkonna aktiivsust ning mõjub positiivselt kesknärvisüsteemile. Selle kehalise tegevusega tegeledes saad püstitada isiklikud spordieesmärgid, aga võid teha seda ka lihtsalt isikliku tervise parandamise nimel. Kõige tähtsam, mida enne selle tegevuse alustamist teha, on õige riietus, jalanõud ja varustus, kui te ei kavatse seda teha mitte väljas, vaid kodus. Jooksulindid tulevad selles olukorras kindlasti kasuks. See on kasulik trenažöör neile, kes soovivad soetada oma koju professionaalseid spordivahendeid – olemasoleva jõusaali täienduseks või lihtsalt kehalise aktiivsuse suurendamiseks ilma õue minemata. See on praktiline treeningviis ja säästab aega, sest sporti saab teha kodust lahkumata või halva ilmaga.

 

Meie valikus olevad jooksulindid

 

Parimad professionaalsed jooksulindid soodsa hinnaga ootavad Sind meie e-poes. Meid külastades saab soodsamalt osta spordivarustust jooksmiseks ja kõndimiseks. Pakkumine annab ainulaadse võimaluse rajada kodus väiksema spordinurga või suurema ruumi füüsiliseks tegevuseks.

 

Saate valida erinevate jooksuradade hulgast koos varustusega erinevatele koormustele. Meil on jooksulindid, mis taluvad 100–165 kilogrammi kasutaja kehakaalu. Samuti varieerub treeningprogrammide arv, mille järgi saab valida enda isiklikele vajadustele ja eesmärkidele kõige paremini vastava raja. Näiteks 3 treeningprogrammiga trenažöör sobib suurepäraselt algajatele. Veidi rohkem, 12 treeningprogrammiga, sobib jooksulindi kasutajatele, kes soovivad mitmekesisemaid treeningvõimalusi. Nii 3 kui 12 treeningprogrammiga rajad võimaldavad kasutajal reguleerida kiirust 1-12 kilomeetrini tunnis. Professionaalsed sportlased saavad osta isegi 41 või 44 treeningprogrammiga trenažööre.

 

Trenažööride, mille arendatud kiiruste amplituud on veelgi laiem - 0,8 kuni 16 kilomeetrit tunnis, on jooksulindid, mis saavutavad kiiruse 24 kilomeetrit tunnis. Võimas vahelduvvoolumootor aitab seadmetel seda kiirust arendada. See on universaalseks kasutamiseks mõeldud professionaalne spordivarustus - mitte ainult algajatele, vaid ka jooksuhuvilistele. Muutes vastavalt arendatavat kiirust, saate muuta ka liikumisviisi kõndimisest jooksmiseks. Valides väikseima arendatud kiiruse, saad end kergesti soojendada ning seda järk-järgult suurendades tõstad ka füüsilist koormust, nii et selline sörkimine ei kahjusta tervist.

 

Jooksulindid on treenijatele äärmiselt mugavad mitmel põhjusel. Oluline on määrata igaks treeninguks sobiv ajaline kestus, mis on kohandatud teie võimalustele. Sellest ei sõltu mitte ainult põletatud kalorite arv, vaid ka treeningprogrammi valik. Õnneks ei pea te ise aega jälgima – meie müüdavatel jooksulintidel on sisseehitatud erinevate parameetritega LCD monitor. Selle monitori abil saad valida erinevaid treeningprogramme, vaadata lihtsalt treeningu kestust, kiirust, kulutatud kaloreid või sisestada oma isiklikud kehamõõdud, mis aitavad automaatselt kohandada endale sobivat jooksu- või kõnnirežiimi. Selle treeningseadme sisseehitatud käepidemed aitavad teil mõõta pulssi. See funktsioon on oluline mitte ainult treeningu ajal põletatud rasva jälgimiseks, vaid ka teie isikliku heaolu jälgimiseks. Igasuguse sporditegevuse ajal on oluline mitte ületada oma võimete piire – füüsiline tegevus peaks ju tervist tugevdama, mitte kahjustama.

 

Mobiilsed ja kompaktsed jooksulindid

 

Kui ostame koju mistahes raskemaid, suuremahulisi esemeid – mööblit või tehnikat– muretseme, et neid ei oleks raske ühest kohast teise teisaldada või rikume teisaldades põrandakatte. Meie poes müüdavatel jooksulintidel on ees transpordirattad, mis aitavad teil seda trenažööri hõlpsalt ühest toast teise liigutada, ilma põrandat kahjustamata. Lisaks käivad jooksulindid kergesti kokku, mistõttu on neid lihtne transportida ka ilma sisseehitatud ratasteta. Kui kardad, et see ost võtab sinu kodus palju ruumi, saab seda vältida, tehes eelnevat mõõtmist. Jooksulindi hõlpsalt kokku voltides saate seda kuni järgmise treeninguni hoida kaugemas ja vähem häirivas kohas.

 

Müüdavate jooksuradade kaal on üsna erinev – valida saab 30-80 kilogrammi kaaluvaid trenažööre. Muidugi oleneb jooksulinti transportimise võimalus ka selle kaalust, nii et oma vajaduste järgi valides arvestage mitte ainult varustuse professionaalsusega, aga ka selle praktilisuse ja kompaktsusega. Kui Teil ei ole võimalust tellitud spordivarustust soovitud ruumidesse toimetada, siis meie kauplus pakub Teile seda teenust. Teenus on lisatasu eest.

 

Enamikul meie poes müüdavatel jooksulintidel on lisafunktsioonid, mis muudavad selle spordiala kasutajatele palju lihtsamaks. Tõenäoliselt pole kahtlustki, et treeningu ajal on kõige olulisem säilitada keha vedelikutasakaalu, seega peaks vesi olema Sulle kättesaadav kogu kehalise tegevuse ajal. Meie pakutavatel jooksulintidel on sisseehitatud pudelihoidja, mis hoiab joogi- või veepudeli käeulatuses alati, kui soovite end värskendada. See on eduka treeningu lahutamatu osa. Kuigi sellesse spordivarustusse sisseehitatud LCD-monitoril on peaaegu kõik olulisemad parameetrid, on sageli vaja mobiiltelefonist või tahvelarvutist leiduvaid täiendavaid. Sportlastel võib neid seadmeid vaja minna ka spordiga mitteseotud eesmärkidel – vahel on tööasjade või tähtsa kõne ootamise tõttu oluline, et mobiiltelefon oleks meie vaateväljas. Samuti kuulame produktiivsema treeningu ja parema üldise meeleolu loomiseks muusikat või lihtsalt jälgime treeningu tulemusi telefoniäpis. Kõik need eesmärgid muudavad meie jooksulintidele sisseehitatud telefoni- või tahvelarvutihoidja kasulikuks funktsiooniks kõigile, kes treenivad. Uuematel jooksulintidel on ka Bluetooth-äpp, mis teeb lisavarustuse kasutamise lihtsamaks.

 

Klientide arvamused

 

Kallima spordivarustuse ostmisel võib tekkida erinevaid mõtteid ja eeldusi, kas ostetud asi vastab kõigile ootustele, on kvaliteetne ja vastab makstud hinnale. Meie kaupluses olevatele toodetele on garantii, kuid teie tagasiside pole vähem oluline. Teie poolt jäetud tagasiside aitab meie kaupluse uutel klientidel otsustada kõikide tekkivate küsimuste üle ning ehk innustab neid kasutama meie pakutavaid spordivahendeid oma isiklike tervise- või kehalise treeningu tulemuste saavutamiseks. Tagasiside rubriik on oluline ka meeskonna töö tulemuste hindamiseks, seega kutsume teid peale meie poes ostlemist jagama muljeid.

Loading...
Loading...
Filters Menu
Ülesse