1 / 5

Me kõik teame, kui oluline on füüsiline aktiivsus igaühe elus ja kui oluline see peaks olema meie igapäevarutiinis. Igaüks saab valida, milline spordiala on tema jaoks kõige meeldivam: rattasõit, jooksmine, võib-olla kõige lihtsam kõndimine või võib-olla see, mis nõuab rohkem jõudu ja vastupidavust. Paljud mehed ja naised tahavad ilusat, sportlikku keha, treenitud lihaseid, eks? Ja jõumasinad sobivad selleks suurepäraselt.

-59 % saadaval Universaalne treeningpink TUNTURI LEVERAGE PULLEY GYM WT85
-33 % saadaval Jõumasin GYMSTICK Home Gym 3.0
599.00 899.00
-31 % saadaval Jõutrenažöör TUNTURI HG60
1,099.99 1,599.00
-15 % saadaval Trenažöör BODY-SOLID GFT100 Functional Trainer
-36 % Trenažöör TUNTURI Pulley Station PL80
-26 % Jõumasin GYMSTICK Home Gym 2.0
499.00 679.00
-25 % Jõumasin GYMSTICK Home Gym 4.0
969.00 1,299.00
-25 % Jõutreeningu Jaam TUNTURI SM90 SMITH MACHINE
-23 % Treeningjaam BODYSOLID Bi-Angular Gym G10B
3,799.00 4,995.00
-22 % Treeningjaam GYMSTICK Home Gym PRO 10.0
1,999.00 2,590.00
-21 % Treeningjaam BODYSOLID Gym G1S
1,099.00 1,395.00


Nimetusest tulenevalt saab aru, et tegemist on jõu, vastupidavuse ja teatud lihasgruppide tugevdamiseks mõeldud trenažööridega. Jõumasinaid näeb igas spordiklubis ning need, kes aktiivselt kodus treenivad, ostavad selle trenažööri endale koju. Kui ka teie otsite kvaliteetseid töökindlaid jõumasinaid hea hinnaga, olete jõudnud õigesse kohta – pakume suurepärast valikut erinevatele vajadustele ja võimalustele.
 

Mis kasu on jõutreeningust?


Universaalsed komplekttrenažöörid annavad teile võimaluse valida, millist lihasgruppi või mitut neist soovite kõige rohkem treenida ja tugevdada: käed, kõhulihased, võib-olla rindkere, jalad või õlad. Kui palju võimalusi teil on, sõltub konkreetse trenažööri valikust. Meil on valikus maksimaalselt funktsionaalsed mudelid, mis võimaldavad teil tõhusalt hoolitseda kogu keha treenimise eest.


Komplekttrenažöörid on üks parimaid võimalusi kodus treenimiseks. Tõsi, kui trenažöör paigaldatakse koju, siis enne selle ostmist hinnake hoolikalt, kui palju teil selle jaoks ruumi on. Mõõtke ala väga täpselt, jätke ruumi ka mugavaks liikumiseks.


Jõumasinatega treenimine ei aita mitte ainult kasvatada lihasmassi, treenida soovitud grupi lihaseid ja arendada keha, vaid selline füüsiline aktiivsus on kasulik ka tervisele, näiteks võib aidata vähendada halva kolesterooli taset, sport on positiivne mõju vereringesüsteemile, see võib olla hea lahendus kõrge vererõhuga inimestele. Füüsiline aktiivsus võib aidata kaasa paremale unekvaliteedile ning samuti aitab see võidelda stressi ja ärevusega.


Jõutreeningut armastavad eriti need, kes soovivad kaalust alla võtta ja oma keha vormida. Väidetavalt kiirendab selline treening ainevahetust.


Suurema energia ja vastupidavusega kasvab enesekindlus.


Jõutreening ei tähenda kindlasti seda, et pead end välja higistama, end viimse piirini suruma ja lihtsalt tõmbama, tõstma jne. Selline treening on kasulik kõigile ja pole vahet, kas su eesmärgiks on lihasmassi kasvatamine või rasvakihi vähendamine.

 

Meie valikus olevad jõumasinad: mida me pakume?


Meie veebilehelt leiate erinevaid komplekttrenažööri versioone – see annab teile võimaluse hinnata oma vajadusi, võimeid ja avastada, mis neile kõige paremini sobib.


Neile, kes soovivad ökonoomset varianti. Kui soovite maksta vähem, on TUNTURI Half Smith SM60 või TUNTURI HG20 jõumasin hea valik. Need mudelid lähevad maksma kuni tuhat eurot ja kui soodustus rakendub, võid säästa kõvasti – pea poole ostusummast!


Neile, kes otsivad "kuldset keskmist". Kui soovid hinna poolest vahepealset varianti kõige odavamate ja kallimate mudelite vahel, siis tasub vaadata TUNTURI Leverage Pulley Gym WT85 jõumasinat või TUNTURI Smith Machine SM80.


Neile, kes soovivad maksimaalseid tulemusi ja saavad trenažöörile rohkem raha kulutada, meeldivad kindlasti TANTURI HG80 või TANTURI HG60 jõumasinad. Kuid isegi kallimad mudelid võivad olla palju odavamad, kui jälgite meie soodustusi ja ärge jätke võimalust kasutamata, kui kampaania kehtib!


Meie valikus on kõik jõumasinad kvaliteetsed, vastupidavad, vastupidavad mehaanilistele ja välismõjudele ning tagavad parima sportimiskogemuse. Olenevalt mudelist võivad need masinad pakkuda selliseid harjutusi nagu kükid, õlgade surumine, biitsepsikõverdused, jõutõmbed, pingil surumine ja muud.

 

Jõutrenažöörid e-poes Sportlik.ee: miks peaksite siit ostma?


Trenažööri ostmine on üsna keeruline ülesanne, sest igast poest neid ei leia. Internetist ostmise võimalus annab võimaluse vältida sõite spetsialiseeritud kauplustesse, ummikutes parkimist jms. Internetist ostmine on palju kiirem ja mugavam – trenažööri saad osta vaid mõne minutiga!


Mitte ainult see, et e-poed saavad tavaliselt pakkuda laiemat valikut ning toodete filtreerimise funktsioon võimaldab muuta otsingu sihipärasemaks ja palju kiiremaks.


Ja see pole veel kõik – meie e-poes on iga jõutrenažöör üksikasjalikult välja toodud kõige olulisem info, tehnilised parameetrid ja täpne hind, et oleks mugav valida ja meil pole kahtlustki, et leiad midagi, mis vastab ideaalselt Sinu vajadustele.

 

Kui palju maksab jõumasin?


Trenažöör pole sageli kõige odavam ost, mistõttu on loomulik, et hind pakub huvi sagedasele ostjale. Meie e-pood pakub laias valikus jõumasinate hindu, võimaldades erineva eelarvega ostjatel leida midagi, mis neile sobib. Odavaimad jõutrenažöörid algavad 600 eurost, samas kui kalleimad selles tootekategoorias on 1500-2000 eurot.
 

KKK

 

Parimad jõumasinad: millised on nende tehnilised omadused?


Esmalt hinnake, milliseid füüsilisi harjutusi saate sooritada – see on teie eesmärkide saavutamiseks oluline. Pöörake tähelepanu ka varustusele, ostke lisavarustust, mis ei kuulu komplekti, kuid oleks teie treeningul kasulik. Pöörake tähelepanu maksimaalsele tõukejõule koormusele ja muudele põhiparameetritele.

Hinnake kasutaja maksimaalset kõrgust ja võimalikke koormusi. Asjakohane on arvestada trenažööri mõõtmeid ja kaalu.

 

Jõumasinad: millised on nende eelised?


Nende masinate põhifunktsiooniks on teatud (olenevalt mudelist) lihaste treenimine, keha tugevdamine, vastupidavuse, jõu suurendamine. Enamasti aitavad need trenažöörid treenida kõhu, õlgade, käte, rindkere, selja ja jalgade lihaseid. Samuti võimaldavad need masinad tõhusalt treenida kodus ja aitavad kaasa üldisele tervisele.

 

Kuidas valida, milliseid osta koju ja milliseid professionaalseks kasutamiseks, spordiklubisse?


Kodust treeningmasinat valides tuleb suurt tähelepanu pöörata selle mõõtudele, sest kodus ruum on enamasti piiratud, mistõttu suurt mudelit tõenäoliselt osta ei saa. Samuti tasub eelistada kergesti hooldatavat ja hõlpsasti paigaldatavat mudelit. Kui masinat vajatakse spordiklubisse, siis mõõdud ilmselt piiratud pole, kuid oluliseks jääb selle funktsionaalsus. Professionaalseks kasutamiseks sobivad paremini masinad, mis võimaldavad treenida kogu keha või vähemalt võimalikult palju lihasrühmi.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse