Kasutame küpsiseid, et kohandada oma veebisaidi sisu kõige paremini selle kasutajate vajadustele. Küpsis on väga väike teave, mis võimaldab veebisaidil talletada põhiteavet kasutaja sirvimisharjumuste kohta. Küpsised on olulised veebisaidi tõhusa ja sujuva toimimise tagamiseks, näiteks võimalus osta meie pakutavaid kaupu või luua oma veebisaidil oma konto. Lisaks kasutatakse küpsiseid konkreetsete sisualade kohandamiseks konkreetse kliendi vajadustele ning meie veebisaidi sirvimise hõlbustamiseks ja kiirendamiseks.

Meie veebisait kasutab küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

võimaldada ostude koondamist ühte korvi ja nende kõigi eest korraga tasuda;
võimaldage luua oma konto, kus näete kõiki oma varasemaid tellimusi, esitage mõned oma andmed, mida saate hiljem kasutada;
suurendada veebisaidi kasutamise efektiivsust ja säästa oma aega, mis kulub ostude ostmisele või saadetise jälgimisele;
Analüüsige saidistatistikat Google Analyticsi abil.
Küpsiste kasutamise kaudu kogutav teave, samuti muud andmed meie veebisaidi kasutajate kohta on hästi kaitstud ja seda kasutatakse ainult vastavalt ülaltoodud veebisaidi kasutamise eeskirjadele. Meie veebisaidil kasutatavad küpsised ei ole mõeldud isikliku teabe, näiteks kasutajanime, aadressi, e-posti aadressi, kogumiseks. aadress, maksekaardi andmed või muu teave.

Küpsiseid saate igal ajal piirata või isegi kustutada, konfigureerides brauseri sätteid. Hoiatame siiski, et kui kustutate mõned küpsised, ei saa te enam kasutada www.sportuok.lt pakutavaid funktsioone ega teenuseid.

Menu
Ülesse