1 / 13
-44 % saadaval Universaalne Treeningpink TUNTURI UB60
-44 % saadaval Treeningpink Kõhulihastele TUNTURI AB20
-36 % saadaval Universaalne treeningpink GYMSTICK Fitness Bench
-33 % saadaval Universaalne treeningpink RawFitness
199.00 299.00
-30 % saadaval Kangialus GYMSTICK Press & Squat Stand
-27 % saadaval Lame treeningpink GYMSTICK Flat Bench PRO
-24 % saadaval Kangi Hoidja Tesiro ekstra
104.99 139.00
-21 % saadaval Universaalne Treeningpink TUNTURI UB40
-19 % saadaval Jõutreeningu Raam GYMSTICK SQUAT STANDS PRO
-19 % saadaval Treeningpink BODYSOLID Heavy Duty Flat Incline Decline
-17 % saadaval Kangi Hoidja TUNTURI WT10
69.29 84.00


Treeningpingid: milleks neid vaja on?

 

Treeningu tõhusus võib sageli sõltuda teie spordivarustusest. Pühendades aega kehalise aktiivsuse säilitamisele, ootame ka selgelt märgatavat heaolutunnet või vastavalt vajadustele selgelt nähtavaid muutunud kehajooni. Soovitud tulemuste saavutamiseks võib küll piisata spordimatist ja mõnest lisaraskusest, kuid järjest enam oma lemmiktegevusega tegeledes tekib huvi professionaalse varustuse soetamise ja kasutamise võimaluste vastu. Treeningpink võib saada mitmekülgseks spordiesemeks, mida kasutatakse teie isiklikus spordirutiinis. Need pingid on sageli multifunktsionaalsed, kuna ühe pingiga saab tugevdada erinevaid lihasgruppe. Erinevatel treeningutel on võimalik treenida kõhulihaseid, käsivarsi, rindkere või alakeha lihasgruppe. Laialdaselt kasutatavad, kuid vähe ruumi võtvad universaalsed sporditreeningpingid leiavad koha mitte ainult sinu spordirutiinis, vaid ka kodus või muus ruumis. Selle spordivarustuse leiad soodsa hinnaga ka meie sporditarvete poest.

 

Spordipingid meie valikus

 

Meie veebisaidilt saate osta tohutul hulgal erinevate tootjate treeningpinke. Tegemist on spordivarustusega, mida pakuvad TESIRO, SPORTBAY, RAWFITNESS, LIFEMAXX, CROSSMAXX, TUNTURI, GYMSTICK JA BRUSTYLE tootjad.

 

Universaalsed treeningpingid erinevat tüüpi harjutuste sooritamiseks

 

Vastavalt kasutaja maksimaalsele kaalule on võimalik valida soovitud otstarbeks valmistatud treeningpink. Meie kaupluses pakutavad pingid taluvad minimaalselt 100 kilogrammi koormust ja maksimaalselt 500 kilogrammi kasutaja kaalu. Müüme pinke erinevateks treeninguteks - kangi-, kõhulihaste-, selja-, tuhara- või horisontaaltreeninguteks. Meil on ka universaalsed reguleeritava selja ja istmega pingid, mis võimaldavad sooritada erinevaid harjutusi sama varustusega.

 

Treeningpingid harjutuste tegemiseks lisaraskustega ja ilma

 

Samuti saate osta pingiga kaasa kange ja hantleid. Reguleeritava kõrguse ja laiusega kangialused on eriti kasulikud lisaraskustega treenimisel. Mõne pingi külge kinnitatud rööpvardad võimaldavad täiendavaid harjutusi. Komplektis on ka spetsiaalsed tihvtid ketaste hoidmiseks ja klambrid kangi raskuste kinnitamiseks. Ostetavatel treeningpinkidel on põranda kaitseks kummist jalakatted, nii et te ei pea kartma parketi kahjustamise pärast. Meie poolt pakutav varustus on universaalne, seega sobib nii harrastus- kui ka profispordiks.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse