oodetest

Hularõngastega on keha tervena ja saledana hoidmine lihtne ja lõbus. Uuenduslik disain ja moodsaima tehnoloogia kasutamine on viinud nende toodete märgatava populaarsuseni kogu Euroopas.

-36 % Venipak automaati 1.79 € Massaažirõngas Fit+ Happy™ fitness Hula-Hoop
-20 % Venipak automaati 1.79 € saadaval Salendav vöö Tunturi Pro Waist Trainer
Venipak automaati 1.79 € saadaval Salendav taljevöö SPORTBAY
-54 % Venipak automaati 1.79 € Fitness-Massaažirõngas Sportbay® FIT+ (1,5kg)
Venipak automaati 1.79 € Fitness Massaažirõngas SOFT New Generation 1,4kg
-51 % Venipak automaati 1.79 € Fitness-Rõngas Massaažiga SOFT New Generation 1,8 kg
-7 % Venipak automaati 1.79 € Massaažirõngas Hula-Hoop TUNTURI 1,2-1,8 kg
Venipak automaati 1.79 € Fitness Massaažirõngas SOFT New Generation 2,3kg
Venipak automaati 1.79 € Salendav taljevöö "Waist Slimming Belt"
Venipak automaati 1.79 € Fitness-Massaažirõngas SOFT New Generation III Aste


Mis kasu on võimlemisrõngastest kehale?

 

Tihti eristame probleemseid kehapiirkondi, millel kehalise koormuse vähenemisel või toitumise muutumisel rasvamass kiiremini kasvab. Keha probleemseks piirkonnaks võime nimetada ka puusa- ja tuharapiirkonda, kuid õigete harjutuste sooritamine võib nende piirkondade rasvamassi kiiresti vähendada. Selle eesmärgi saavutamiseks soovitame proovida võimlemisrõngaid. Võimlemisrõngad on spordirutiini jaoks vajalik universaalne ese, mida saab kasutada enne treeningut soojenduseks, konkreetsete kehaosade rasva vähendamiseks ja isegi enda tervise parandamiseks. See spordivahend on kasulik ka koordinatsiooni parandamiseks, kehahoiaku treenimiseks või isegi südame-veresoonkonna aktiivsuse suurendamiseks. Võimlemisrõngaid müüakse meie spordipoes ning pakume kvaliteetseid tooteid tõeliselt hea hinnaga.

 

Milliseid võimlemisrõngaid meie poest leiate?

 

Meie veebipoest leiad võimlemisrõngad kolmelt erinevalt tootjalt - WEIGHT HOOP, SPORTBAY ja TUNTURI. Tüübi järgi jagunevad võimlemisrõngad algajate, amatööride ja edasijõudnute rõngasteks. Meil müüdavate võimlemisrõngaste läbimõõt on 100 sentimeetrit, kuid kaal võib ulatuda 1 kilogrammist kuni 2 kilogrammini ja rohkemgi. Vastavalt sellele jaotatakse need raskusele ülaltoodud eraldi kategooriatesse.

 

Massaažirõngad vereringe parandamiseks

 

Meie e-poest saad osta ka massaažirõngaid, mis aktiveerivad südant ja veresooni ning lõdvestavad lihaseid. Kuigi mõned massaažirõngad kaaluvad rohkem, ei pea te kartma, et saate neid kasutades vigastada. Meil müüdavate massaažirõngaste pind on kaetud vastupidava ja pehme materjaliga - porolooniga. Pehme pind ei libise keha puudutamisel, seega on seda ülimugav kasutada.

 

Võimlemisrõngad sobivad suurepäraselt ka lastele

 

Kerged võimlemisrõngad võivad sobida ka lastele, kelle kasvav keha vajab füüsilise tegevuse toetamist. Väga oluline on kontrollida füüsilise koormuse suurust, et mitte kahjustada kasvavat organismi. Kui teete õigesti, aitavad võimlemisrõngaga harjutused teie lapsel tervemaks ja tugevamaks saada. Treening arendab rühti, tugevdab lapse lihaseid ja soodustab kaalulangust. Lapse keha seisab kasvades silmitsi ka teatud hormonaalsete muutustega, mis toovad kaasa kehakaalu tõusu ning liigne kehakaal võib kahjustada lapse tervist. Sageli võib passiivne vaba aja veetmine või vähene kehaline aktiivsus mõjutada ülekaalu ilmnemist, mistõttu vähemalt paar korda nädalas treenimine võib need muutused kõrvaldada.

Arvustused aitavad teil valida teie ootustele ja vajadustele vastava võimlemisrõnga. Teiste klientide selles jaotises jäetud kommentaarid ei jäta teid kahtluse alla.

Filters Menu
Ülesse