1 / 9

Pakume laia valikut hantleid nii koduseks kui ka professionaalseks kasutamiseks, spordiklubidesse, fitness saalidesse kui ka koju. Oleme hulganesti panustanud aega kvaliteedi ning hinna suhtele ja oleme valmis oma klientidele pakkuma parimaid tooteid meie kataloogist. Hantlid sobivad nii kodustele kui ka välitreeningutele, nii noorema ea kui ka vanema ea sportlastele. Meie kataloogist leiad hantleid erinevate raskustega, Vali omale sobiv toode, lisa see ostukorvi ning saa oma tervise peremeheks!

-40 % saadaval Malmhantlid Trend 20kg
41.99 69.99
-37 % saadaval Malmhantlid TUNTURI, 2x 10kg
65.99 105.49
-37 % Hantlid HEX STRONGMAN (1-50kg)
madalaim hind 6.29 9.99
-37 % saadaval Malmist hantlid SPORTBAY 10kg
25.19 39.99
-37 % saadaval Malmhantlid SPORTBAY 15kg
31.49 49.99
-35 % saadaval Vinüüli Hantlikomplekt 2 x 1,5 kg
-32 % saadaval Hantlid SPORTBAY  2 x 10 kg
26.99 39.99
-31 % saadaval Vinüülhantlite komplekt 2 x 2 kg
-31 % saadaval Hantlikomplekt STRONGMAN (2x12,5-30kg)
997.49 1,449.00
-30 % saadaval Reguleeritavad Svioro Hantlid TUNTURI Selector 25kg
-30 % saadaval Biitsepsi trenažöör TUNTURI Arm Blaster
-30 % saadaval Hantlid SPORTBAY 2 x 15 kg
34.99 49.99


Millal on hea hantleid kasutada?

 

Füüsilise tegevuse kasulikkus tervisele on vaieldamatu, ka kõige lihtsama tegevusega tegeledes parandate oma üldist meeleolu, füüsilist vormi ja tugevdate immuunsust. Tõenäoliselt võivad kõik, kellele meeldib tegeleda spordiga, märgata selgeid erinevusi oma olekus pärast ja enne treeningut, mistõttu nad mõistavad, et isegi väga halva tuju korral võib see pärast füüsilist tegevust hetkega muutuda. Professionaalsetest spordivahenditest, soovist keskkonda vahetada või oma ala tundva treeneriga koostööd tehes, käivad paljud jõusaalis trennis, kuid seda saab parimal moel teha seda ka kodus. Ilma igasuguse spordivarustuseta saab kvaliteetse ja tõhusa treeningu teha spordimatiga, kuid selleks, et soojendusel rohkem lihaseid töösse kaasata, on soovitatav koormust suurendada - selleks hantlid, mida saate Internetist soodsa hinna eest osta.

 

Milliseid harjutusi tehakse hantlitega?

 

Täiendavad raskused on tavaliselt seotud käte lihaste harjutustega. Kuigi hantlid sobivad suurepäraselt selle lihasgrupi tugevdamiseks, saab neid kasutada laiemas perspektiivis. Isegi lühiajalised hantlitreeningud võivad aidata teie keha kujundada. Kõige sagedamini kasutatakse hantleid, sirutades käed kõrgele õlgade kohale või, vastupidi, sirutades neid külgedele, kuni käed oma asendis moodustavad horisontaalse joone. Need harjutused on alternatiivne ja turvaline viis õlalihaste kasvatamiseks ja treenimiseks kodus, lihasmass suureneb.

 

Biitsepsi kasvatamiseks tehakse harjutusi hantlitega, sirutades käsi ette ja alla. Kõhu-, jala- või tuharalihaste harjutused moodustavad suure osa enamiku inimeste spordirutiinist. Neid lihasrühmi eelistavad sageli tüdrukud, kuigi treeningute ajal ei tohiks unustada ka käte-, õla- ja seljalihaste rühmi. Eelnimetatud alakeha harjutuste juures on aga raskustel oluline roll. Siin on raskustega kükke tehes kergem tunnetada, milliseid lihasgruppe kasutatakse ja kas need on õigesti treeningusse kaasatud. Suurem kaal suurendab kogukoormust, on tunda suuremat vastupanu, mistõttu on harjutuse sooritamise tehnikast lihtsam aru saada. Harjutusi hantlitega tehakse ka selili lamades, sirutades käed enda kohale ja seejärel painutades neid tagasi küünarnukkideni. See tugevdab ka rindkere lihaseid. Nende ja paljude teiste harjutuste jaoks on vaja lisaraskusi ning pakutavat soodustust kasutades saate raskusi osta meie veebipoest. Ostes selle spordivarustuse soodsalt, saate kasutada võimalust valida mitu erineva raskusega hantlit, mis aitavad teil tõhusalt saavutada soovitud tulemusi järk-järgult suurendades koormust.

 

Millised hantlid on meie e-poes saadaval?

 

Meie veebipoes on klientidel võimalik valida erinevate tootjate poolt toodetud raskused - STRONGMAN, TUNTURI, TREND, BOWFLEX, GYMSTICK JA TIGUAR. GYMSTICK JA TIGUAR on meie pakkumises kõige rohkem. Isiklikele ootustele vastavaid hantleid saab valida ka vastavalt nende tüüpidele - fikseeritud kaal ja muutuv kaal. Vahetatavad hantlid on praktilisem valik. Vastavalt oma treeningkoormusele, treenitavale lihasgrupile ja kehamassile saate raskust reguleerida. Varustades end erinevate hantlitega, parandate oma füüsilist vormi ning see spordivahend ei võta teie kodus ega üheski teises ruumis, kus treenite, palju ruumi.

 

Kõiki reguleeritavaid hantleid müüakse ühes komplektis. Kui kahtlete, kas seda tüüpi hantlitesse tasub investeerida, kaaluge, kas kasutatakse kõiki olemasolevaid raskusi. Nende amplituud on sageli tõesti lai – ühele kaalule saab kokku panna 2 kuni 25 kilogrammi raskuskettaid, seega tuleks maksimaalselt ära kasutada nii väikseim kui ka kõige suurem mass. Kas arvate, et need reguleeritavad hantlid on täpselt need, mida vajate, siis on see tõesti praktiline valik. Kujutage ette, kui palju ruumi võtaks iga erineva raskusega hantlipaar.

 

Samas on hea valik ka fikseeritud raskusega hantlid. Kui teie treening ei vaja raskusi laia raskuste valikuga, olete rohkem keskendunud mõnele teist tüüpi harjutustele või otsite lihtsate harjutuste jaoks väikese raskusega hantleid, vastavad fikseeritud raskusega hantlid täielikult teie ootustele. Neid fikseeritud kaaluga hantleid müüakse paarikaupa ja nende kaal on 0,5–50 kilogrammi. Hantlikomplektid on saadaval meie veebipoes. Sellised komplektid koosnevad erineva kaaluga paaridest. Hantlite komplekte on ka väiksema kaaluga, näiteks 1-10 kilogrammi või suurema kaaluga - 34-42 kilogrammi.

 

Meie veebipoes müüdavad hantlid erinevad mitte ainult kaalu või erinevate raskuste võimaluse poolest, vaid ka materjali poolest, millest need on valmistatud. Näiteks kummist hantlid on kummikihiga. See kiht aitab teie ostetud hantleid kauem hoida sellisena, nagu ostsite. Raskemate hantlitega treenides ei ole sageli võimalik neid ilma suurema löögita maapinnale asetada, mille käigus võivad need kuluda, praguneda või kattuda muude löögist tingitud jälgedega. Veelgi enam, isegi selle spordivarustuse äärmiselt hoolikas käsitsemine ei kaitse seda kulumise eest. Seda teeb kummikiht, mis kaitseb raskust mitte ainult kriimustuste, vaid ka keskkonnamõjude eest. Kummikihiga kaetud raskused vähendavad võimalust, et raskete raskuste elementidega treenides saate end vigastada.

 

Aeroobsed hantlid lastele ja naistele
 

Saadaval on ka vinüülhantlid. Musta vinüüliga kaetud raskused näevad visuaalselt kenamad. Tõenäoliselt leiame tihtipeale motivatsiooni sportimiseks pärast uue hantlikomplekti ostmist. Üldise hea tuju loomisel ja kehaliseks tegevuseks korralikuks ettevalmistuseks pole kindlasti vähem oluline ka mugav ja visuaalselt hea välimusega spordivarustus. Vinüülkate tagab ka pikema kasutusea. Aeroobsed hantlid on tavaliselt kaetud vinüüliga. Aeroobsete hantlite kaal on teist tüüpi kaalutud hantlitega võrreldes väike - osta saab 0,5–5 kilogrammi kaaluvaid hantleid. Kerge kaalu tõttu on need raskused valdavalt naistele, kuid võivad sobida ka lastele, kelle kasvav keha on kehalise aktiivsuse säilitamiseks ülimalt oluline. Loomulikult on lastele hantlitega harjutusi soovitatav teha alles siis, kui nad jõuavad teatud vanusesse – siis, kui nende luustik on juba moodustunud. Samuti on vaja kontrollida füüsilise koormuse suurust, et mitte kahjustada kasvavat organismi. Kui teete õigesti, aitavad hantliharjutused teie lapsel saada tervemaks ja tugevamaks.

 

Hantlitega treening arendab jõudu ja vastupidavust, tugevdab lapse lihaseid ja liigeseid, mis aitab edaspidi vältida tõsiseid vigastusi või luumurde. Lapse keha seisab kasvades silmitsi ka teatud hormonaalsete muutustega, mis toovad kaasa kehakaalu tõusu ning liigne kehakaal võib kahjustada lapse tervist. Sageli võib passiivne vaba aja veetmine või vähene kehaline aktiivsus mõjutada ülekaalu ilmnemist, mistõttu vähemalt paar korda nädalas treenimine võib need muutused kõrvaldada. Oluline on õigeaegselt märgata, kui lapse kehaline koormus on liiga suur, sest sel juhul võivad organismile tekitatavad kahjustused olla suuremad kui pakutavad hüved.

 

Aeroobsed hantlid on praktiline valik fitnessi ja lihaste tugevdamise harjutuste tegemiseks. Nende hantlite pind on libisemiskindel, nii et lapsed tunnevad end neid kasutades äärmiselt turvaliselt. Naistele on need eriti praktilised oma väikese kaalu tõttu – õrnema soo esindajate sagedaseks probleemiks on hirm lihasmassi juurde saada. Seda saab vältida kergeid raskusi kasutades ning aeroobsed hantlid on mõeldud juba olemasolevate lihaste treenimiseks ja kindlama keha kasvatamiseks. Meie kodulehelt on võimalik osta ka aeroobseid hantleid erinevates värvides - roheline, sinine, roosa, kollane või punane. Tänu oma atraktiivsele ja ilusale välimusele loovad nad hea õhkkonna kõigile sportlastele.

 

Polüuretaanist hantlid - professionaalseks spordiks

 

Meie poest leitud metallist hantlid on suurema massiga, mistõttu sobivad need lihasmassi kasvatamiseks või kõrge intensiivsusega treeninguks. Polüuretaanist hantlid on kõige raskemad. Nendest pole puudust ka meie veebipoes. Teatavasti kasutatakse polüuretaani autotööstuses ja lennunduses – vastupidav ja kauakestev toode tagab transpordi ohutu kasutamise. Sellest materjalist hantlid on ka ülimalt vastupidavad ning käepide ei libise. Pakutavate toodete hulgas on ka kuusnurksed hantlid. Need on ülimugavad, sest maapinnale pannes püsivad samale kohale ega veere ära. Neid hantleid saab kergesti segamini ajada kummiga, kuid polüuretaanist valmistatud hantlid on tugevamad ja samal põhjusel ka veidi kallimad. Igasuguse spordivarustuse valikul soovitame arvestada oma isiklike eesmärkidega, kuid profispordi jaoks sobivad need polüuretaanhantlid kindlasti.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse