1 / 5

Revolutsiooniline toode - massaažirull! See on suurepärane vahend keha lihasmassaažiks, nõelravi punktide venitamiseks ja stimuleerimiseks. Massaažirullid lõdvestavad pinges lihaseid, vähendavad lihasvalu ja -jäikust, parandavad kudede vereringet, arendavad tasakaalu. Eriti soovitatav seljalihaste probleemide ja valu korral. Ostes saidilt www.sportuok.ee säästate raha!

-47 % saadaval Massaažirull SPORTBAY Cork Fascia Roller
-44 % saadaval Massaažirull Sportbay® GRID (60cm)
-37 % saadaval Massaažipall SPORTBAY Duo Ball Cork
-37 % saadaval Pikk massaažirull Sportbay® (45cm)
-37 % saadaval Pilates-Rull Sportbay® 90cm
25.19 39.99
-36 % saadaval Pilates-Rull TUNTURI 40cm
19.79 30.99
-35 % saadaval Pilates-Rull TUNTURI 90cm
32.99 50.99
-32 % saadaval Massaažirull GYMSTICK Foam Roller - 60cm
-31 % Massaažirull Sportbay® GRID (33cm)
madalaim hind 12.59 18.49
-30 % saadaval Pikk massaažirull Sportbay® Long (90cm)
-30 % saadaval Massaažirull GYMSTICK Trigger Roller 60cm
-27 % saadaval Massaažirull VIVID Tube Roller 33cm


Kes vajab massaažirulli?

 

Peaaegu iga füüsilise tegevusega tegelev inimene võib kogeda lihasvalu. Sõltumata sellest, kui palju treenite või kui tihti treeninguid teete, võib lihasvalu olla tavaline nähtus. Valu põhjused on aga erinevad. Harvemini kehalise tegevusega tegelejatel võib järsu füüsilise koormuse muutuse tõttu tekkida valu vastavates lihasgruppides.

 

Alastimuleeritud lihased on nõrgemad, seega võib isegi madalaima intensiivsusega treeningust piisata, et järgmisel päeval ärgata valuliku tundega. Need, kes teevad sporti sagedamini ja professionaalsemalt, seisavad silmitsi muude probleemidega. Üha kõrgemate eesmärkide saavutamiseks ei arvesta sportlased mõnikord suurenenud koormuse mõju, teevad seda ebaproportsionaalselt, mistõttu võib koormus üksikutele lihasgruppidele järgmisel hommikul või isegi tunduvalt lühema aja möödudes pärast treeningut muutuda tüütuks, ebamugavaks valusaks. Sel juhul saame sihitule täpselt vastupidise tulemuse - peale öist und ärgates tunneme kehaosades väsitavaid valusid ja vastavalt sellele tekitavad valutavad kehaosad ebamugavust kõndimisel, asjade tõstmisel, istumisel. või lihtsalt trepist üles kõndimisel.

 

Profispordiga tegelejad peaksid olema ülimalt ettevaatlikud, sest mõnikord võivad sellised valud reeta tõsisemaid vigastusi, näiteks kõõluste venitusi. Kuid mündil on ka teine ​​pool. Treeningujärgne valulikkus võib näidata teie isiklikku edu spordis. Lihasmassi kasvu tekitavad valud on ebameeldivad, kuid mitte tervisele ohtlikud. Lihasvalu leevendamiseks võib aga võtta lisameetmeid. Massaažirull lõdvestab valutavaid kehalihaseid, parandab vereringet ja aitab Sul vähemalt hetkeks lõõgastuda. Massaažirulle müüakse meie kodulehel hea hinnaga. 

 

Milliseid massaažirulle leiate meie saidilt?

 

Meie lehelt leiate laias valikus erinevate tootjate massaažirulle. Siit leiate kaubamärkide WEIGHT HOOP, TRIGGER POINT, SPORTBAY, TIGUAR ja TUNTURI massaažirullid. Vastavalt oma vajadusele saate valida rulliku pikkuse järgi. Meie kodulehel müüdavate massaažirullide pikkus võib olla 10 kuni 90 sentimeetrit. Samuti on võimalik valida erinevate pinnatüüpide vahel. Pakutavad rullid on pehmed, keskmised või kõvad.

Kõva pinnaga massaažirulle saab kasutada mitte ainult lihasvalu leevendamiseks või keha lõdvestamiseks mõeldud massaažiks. See võib olla suurepärane abimees vastupidavustreeningul. Need rullikud on head ka seljale. Rulli abil saate korrigeerida ebaregulaarset kehahoiakut. Pehme pinnaga massaažirulle saab kasutada pilatese või joogatundides. Keha pehmele pinnale sobitudes tagab massaažirullik ühtlase survejaotuse seljale, õlgadele või kaelale.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse