1 / 3

 Mis võib olla parem kui kõrgkvaliteetne valmis treeningkomplekt? Muidugi Sportliku Bodypump raskuste komplekt! Valmis seatud treeningseade sobib nii kodusele kasutajale kui ka jõusaali ja fitness saali. Meilt leiad parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning toimetame toote teieni minimaalse tähtajaga! Vali omale sobiv toode, lisa see ostukorvi ning saa oma tervise peremeheks!

-42 % saadaval Bodypump komplekt VIVID Pump Set 20kg
-36 % saadaval Body pump kangikomplekt TUNTURI 20kg
-33 % saadaval Body Pump Sportbay® PRO (20kg)
73.49 109.99
-17 % saadaval Hantlite, Kangide ja Raskustekomplekt 108kg
-16 % Bumper raskuste ja kangi komplekt STRONGMAN Premium
madalaim hind 408.45 486.60
-22 % Olümpiakomplekt TUNTURI 100/140kg
madalaim hind 307.99 396.27
-19 % Body Pump komplekt TIGUAR® Power Gym
-18 % Raskuste komplekt GYMSTICK 60 KG KOMPLEKT


Miks on treeningul kasutatavate raskuste komplekt sinu kehale vajalik?

 

Suurema füüsilise koormusega treeninguhuvilised otsivad sageli spordivarustust juurde. Treeningu ajal kasutatavatest lisaraskustest võib saada ülimalt kasulik ese sportlikuks tegevuseks. Neid saab kasutada mitte ainult lisaraskustega käteharjutuste tegemiseks, vaid ka rinna-, kõhulihaste-, vaagna-, jala- või tuharalihaste tugevdamiseks. Raskust kandvad harjutused, näiteks jalgadele kükid, aitavad paremini tunda, milliseid lihasrühmi kasutatakse. Tundes suurenenud koormust teatud kehaosadele, on lihtne kindlaks teha, kas need on korralikult füüsilise treeninguga seotud. Suurem kaal suurendab kogukoormust, tuntakse suuremat vastupanu, mistõttu on harjutuse sooritamise tehnikast palju lihtsam aru saada. Meie kodulehelt leiate raskused, mille komplekte müüakse eriti soodsa hinnaga. Meie sporditarvete poes müüdav raskuste komplekt koosneb kangist, erineva läbimõõduga, raskuste ja tüüpi raskustest ning turvalukkudest.

 

Miks on kaalukomplektid praktilised?

 

Sellest sporditarvete veebipoest ostetud raskuste komplekt võib saada teie spordirutiini äärmiselt praktiliseks elemendiks. Komplektis leiduvatest erineva raskusega kangidest ja lisaraskustest on võimalik komplekteerida suuremate raskustega sportimiseks sobiv kangi ning enamus komplekti kuuluvaid kettaid sobivad ka eraldi kasutamiseks ilma neid komplekteerimata. Raskuskomplektil on kaks käepidet, mis võimaldavad teil spordivarustust mugavalt käes hoida. Sellise komplektiga oled alati valmis erineva intensiivsusega treeninguteks või saad lihtsa vaevaga muuta ühe treeningu intensiivsust kasutades erineva raskusega raskusi, kangiga või ilma. Oluline on märkida, et need komplektid tagavad varustuse ohutu kasutamise mitte ainult tänu vastupidavatele osadele raskuste kinnitamiseks, vaid ka tänu osade kangide külge kinnitatud vahtpolüstüreenist kaelakaitsmetele. See aitab vältida tõsiseid vigastusi ja nautida spordi eeliseid.

 

Millised raskuste komplektid on meie poes saadaval?

 

Meie e-poodi külastades leiate laias valikus erinevaid tootjaid. TREND, SPORTBAY, TIGUAR, TUNTURI, STRONGMAN – need on meie kaalukomplektide tootjate peamised kaubamärgid. Igaüks neist on spetsialiseerunud erinevatele vajadustele vastavate komplektide valmistamisele, seega loodame, et iga lehte külastav klient leiab just selle toote, mida ta otsib.

Kaalukomplekte saab valida mitte ainult nende hinna, vaid ka kogukaalu järgi. Väiksemad, 18 kilogrammi kaaluvad komplektid sobivad treenimiseks suhteliselt väiksema füüsilise pingutusega, suurima, 150 kilogrammi kaaluga komplektid aga loovad õige õhkkonna oma piire hästi tundvatele profisportlastele.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse