1 / 10

 Lai valik aeroobika- ja joogamatte. Ökoloogilised SPORTBAY PVC ja TPE matid, pehmed ja mugavad AIREX ja SPORTBAY treeningmatid. Professionaalsed joogamatid MANDUKA, TIGUAR, AKO YOGA brändidelt. 

-57 % saadaval Nõelravi massaažimatt padjaga Sportbay AKU
-47 %

madalaim hind 12.99 24.90
-45 % saadaval Kokkuvolditav võimlemismatt 300 X 120 X 5CM
-44 % TUNTURI Mat PRO Black 140-180cm

TUNTURI Mat PRO Black 140-180cm

madalaim hind 37.99 67.99
-44 % Spordimatt TUNTURI Mat PRO Blue 140-180cm

Spordimatt TUNTURI Mat PRO Blue 140-180cm

madalaim hind 37.99 67.99
-41 % Uus saadaval Joogamatt SPORTBAY TPE 4mm

Joogamatt SPORTBAY TPE 4mm

9.99 16.99
-40 % Spordimatt Sportbay® NBR  (1 cm)

Spordimatt Sportbay® NBR (1 cm)

madalaim hind 11.99 19.99
-36 % Fitness matt TUNTURI NBR 1,5 cm

Fitness matt TUNTURI NBR 1,5 cm

madalaim hind 18.99 29.99
-36 % saadaval Treeningmatt Sportbay® NBR PROFI 1,6 cm
-35 % saadaval TUNTURI TPE 3mm

TUNTURI TPE 3mm

12.99 19.99
-33 % Joogamatt TUNTURI Printed 4mm

Joogamatt TUNTURI Printed 4mm

madalaim hind 9.99 14.99
-33 % saadaval Joogamatt TUNTURI Cork TPE

Joogamatt TUNTURI Cork TPE

25.99 38.99


Treeningmatid: kus neid kasutatakse?

 

Sageli ei tunne me end hommikul ärgates nii värskena, kui päeva alguses eeldame, energia hulk ja motivatsioon langevad. Madal tuju ja väsimus raskendavad tööl määratud ülesannete või tavaliste igapäevaste majapidamistööde sooritamist. Oma tervise ja füüsilise vormi eest hoolitsemine ei aita mitte ainult paremini välja näha ja enesekindlamalt tunda, vaid tagab ka hea enesetunde. Igaüks mõistab tervise mõistet erinevalt – pole ju olemas tervisliku eluviisi õiget retsepti, mis sobiks igaühe kehale ja päevakavale. Spordi- ja füüsilise vormi spetsialistid ütlevad, et suurem osa tervislikust eluviisist koosneb täisväärtuslikust toitumisest, kuid sama oluline on ka liikumine.

 

Praegusel tehnoloogiaajastul veedame palju aega arvuti või telefoni ees. Töö, õppimise või vaba aja veetmise ajal seadmete ees istumine piirab meie liikumisvõimet. Selliste keha kahjurite vältimiseks võite alustada kõige lihtsamatest toimingutest - hommikuvõimlemisest kohe pärast ärkamist või jalutuskäigust väljas. Järk-järgult võib hommikune võimlemine edeneda ja muutuda kehaliseks tegevuseks, mis nõuab lisavarustust. Kui teed sporti kodus, siis soovitame soetada endale treeningmatt, millest saab pikas perspektiivis Sinu parim treeningsõber. Kõvale põrandapinnale harjutus-/võimlemis-/joogamatt tagab, et te ei tunne end ebamugavalt selili või muus asendis harjutusi tehes. Teie keha kindlalt pehmel pinnal, nii väldite ka selgroo või muude kehaosade kahjustamist. Sa ei saa teha ainult sporti kodust lahkumata – kui tellid treeningmati e-poest, saad selle kätte vaid mõne päevaga. Peale pakkumise kasutamist saad meie sporditarvete poest soodsalt soetada treeningmatte.

 

Võimlemismatid meie valikus

 

Meie veebipoes leiavad erinevate tootjate võimlemismatid kindlasti teie kodus koha. Tootjad AIREX, SPORTBAY, AKO YOGA, MANDUKA, TIGUAR, TUNTURI pakuvad teie standarditele vastavaid matte.

 

Võimlemismatte leiate erinevat tüüpi – tavalised ja polsterdatud treeningmatid, joogamatid, akupressuuri-/massaažimatid või kokkupandavad matid. Punktimassaaži/massaaži matid on optimaalne valik, kuna saate mitte ainult sooritada soovitud harjutusi, vaid ka parandada oma tervist. Spetsiaalsete nõeltega kaetud mati pind ergutab vereringet, seega sobib see nii profi- kui ka harrastussportlastele, kes kurdavad väsimuse või erinevate lihasvalude üle, kuna valu põhjused võivad olla erinevad.

 

Harvemini kehalise tegevusega tegelejatel võib järsu füüsilise koormuse muutuse tõttu tekkida valu vastavates lihasgruppides. Alastimuleeritud lihased on nõrgemad, seega võib isegi madalaima intensiivsusega treeningust piisata, et järgmisel päeval ärgata valuliku tundega. Need, kes teevad sporti sagedamini ja professionaalsemalt, seisavad silmitsi muude probleemidega. Üha kõrgemate eesmärkide saavutamiseks ei arvesta sportlased mõnikord suurenenud koormuse mõju, teevad seda ebaproportsionaalselt, mistõttu võib koormus üksikutele lihasgruppidele järgmisel hommikul või isegi tunduvalt lühema aja möödudes pärast treeningut muutuda tüütuks, ebamugavaks, valusaks. Sel juhul saame täpselt vastupidise tulemuse - peale ärgates tunneme kehaosades valusid ja vastavalt sellele tekitavad valutavad kehaosad ebamugavust kõndimisel, asjade tõstmisel, istumisel või lihtsalt trepist üles kõndimisel. Mõnikord võivad sellised valud esile tuua tõsisemaid vigastusi, näiteks kõõluste venitust. Kuid mündil on ka teine ​​pool. Treeningujärgne valulikkus võib näidata teie isiklikku edu spordis. Lihasmassi kasvu tekitavad aistingud on ebameeldivad, kuid mitte tervisele ohtlikud. Need akupressuurimatid sobivad aga suurepäraselt igasuguse lihasvalu leevendamiseks või mahasurumiseks.

 

Joogamatte on mugav kaasas kanda

 

Meil müüdavad joogamatid on kergesti kokkuvolditavad ning kokkupanduna saab neid hõlpsasti haarata selleks ettenähtud rihmadest. See on äärmiselt praktiline lahendus neile, kelle treeningud toimuvad rohkem kui ühes püsivas kohas, kuna matti on lihtne transportida. Enamikul neist on libisemisvastane pind, mistõttu püsib matt erinevate harjutuste ajal võimlemise, fitnessi või muu treeningu ajal stabiilses asendis.

Loading...
Loading...
Filters Menu
Ülesse