1 / 10

 Lai valik aeroobika- ja joogamatte. Ökoloogilised SPORTBAY PVC ja TPE matid, pehmed ja mugavad AIREX ja SPORTBAY treeningmatid. Professionaalsed joogamatid MANDUKA, TIGUAR, AKO YOGA brändidelt. 

-57 % saadaval Nõelravi massaažimatt padjaga Sportbay AKU
-57 % saadaval Kokkuvolditav võimlemismatt 120 x 60 x 5cm
-52 % saadaval Joogamatt SPORTBAY TPE 4mm
7.99 16.99
-47 %
madalaim hind 12.99 24.90
-44 % TUNTURI Mat PRO Black 140-180cm
madalaim hind 37.99 67.99
-44 % Spordimatt TUNTURI Mat PRO Blue 140-180cm
madalaim hind 37.99 67.99
-42 % saadaval Joogamatt GYMSTICK Premium Yoga Mat
-40 % Spordimatt Sportbay® NBR  (1 cm)
madalaim hind 11.99 19.99
-37 % saadaval Kokkuvolditav võimlemismatt 200 X 100 X 5CM
-36 % saadaval Treeningmatt Sportbay® NBR PROFI 1,6 cm
-35 % saadaval TUNTURI TPE 3mm
12.99 19.99


Võimlemismatid meie valikus

 

Meie veebipoes leiavad erinevate tootjate võimlemismatid kindlasti teie kodus koha. Tootjad AIREX, SPORTBAY, AKO YOGA, MANDUKA, TIGUAR, TUNTURI pakuvad teie standarditele vastavaid matte.

 

Võimlemismatte leiate erinevat tüüpi – tavalised ja polsterdatud treeningmatid, joogamatid, akupressuuri-/massaažimatid või kokkupandavad matid. Punktimassaaži/massaaži matid on optimaalne valik, kuna saate mitte ainult sooritada soovitud harjutusi, vaid ka parandada oma tervist. Spetsiaalsete nõeltega kaetud mati pind ergutab vereringet, seega sobib see nii profi- kui ka harrastussportlastele, kes kurdavad väsimuse või erinevate lihasvalude üle, kuna valu põhjused võivad olla erinevad.

 

Harvemini kehalise tegevusega tegelejatel võib järsu füüsilise koormuse muutuse tõttu tekkida valu vastavates lihasgruppides. Alastimuleeritud lihased on nõrgemad, seega võib isegi madalaima intensiivsusega treeningust piisata, et järgmisel päeval ärgata valuliku tundega. Need, kes teevad sporti sagedamini ja professionaalsemalt, seisavad silmitsi muude probleemidega. Üha kõrgemate eesmärkide saavutamiseks ei arvesta sportlased mõnikord suurenenud koormuse mõju, teevad seda ebaproportsionaalselt, mistõttu võib koormus üksikutele lihasgruppidele järgmisel hommikul või isegi tunduvalt lühema aja möödudes pärast treeningut muutuda tüütuks, ebamugavaks, valusaks. Sel juhul saame täpselt vastupidise tulemuse - peale ärgates tunneme kehaosades valusid ja vastavalt sellele tekitavad valutavad kehaosad ebamugavust kõndimisel, asjade tõstmisel, istumisel või lihtsalt trepist üles kõndimisel. Mõnikord võivad sellised valud esile tuua tõsisemaid vigastusi, näiteks kõõluste venitust. Kuid mündil on ka teine ​​pool. Treeningujärgne valulikkus võib näidata teie isiklikku edu spordis. Lihasmassi kasvu tekitavad aistingud on ebameeldivad, kuid mitte tervisele ohtlikud. Need akupressuurimatid sobivad aga suurepäraselt igasuguse lihasvalu leevendamiseks või mahasurumiseks.

 

Joogamatte on mugav kaasas kanda

 

Meil müüdavad joogamatid on kergesti kokkuvolditavad ning kokkupanduna saab neid hõlpsasti haarata selleks ettenähtud rihmadest. See on äärmiselt praktiline lahendus neile, kelle treeningud toimuvad rohkem kui ühes püsivas kohas, kuna matti on lihtne transportida. Enamikul neist on libisemisvastane pind, mistõttu püsib matt erinevate harjutuste ajal võimlemise, fitnessi või muu treeningu ajal stabiilses asendis.

Loading...
Loading...
Filters Menu
Ülesse