AVALEHT

www.sportlik.ee veebipoest ostlemiseks valige avalehelt teid huvtav tooterühm. Valige meie toodete hulgast endale sobivaid tooteid. Avalehel on lisaks ka välja toodud sooduspakkumised, uued tooted ja brändid. Avalehele saate igal hetkel tagasi pöörduda, vajutades lehe vasakul üleval nurgas olevat SPORTSi logole.

KAUBAMÄRGID JA TOOTJAD


Nagu juba nime põhjal võisite järeldada, müüme spordikaupu! Oleme veendunud, et füüsiline aktiivsus peaks olema igapäevaseks vajaduseks igaühele! Seetõttu pakume laia valikut sporditooteid, mis aitavad füüsilist vormi hoida ja treenida. Meil on nii lihtsamaid kui keerulisemaid treeningvahendeid, kõik vajalik nii kodus kui spordiklubis treenimiseks. Meie treeningvahendid teevad sportimise lihtsaks ja lõbusaks!


Me armastame värskes õhus aja veetmist ning seetõttu leiate siit ka laia valiku vaba aja veetmise kaupu - meil on kõike, alates Brasiilia võrkkiigest kuni telkide ja soodse matkavarustuseni. Astuge sisse!
 

ESIMENE TELLIMUS


Veebilehelt www.sportlik.ee ostmine on väga lihtne. Tellimuse esitamiseks toimige järgmiselt:

1. Leidke toode, mida soovite osta. Meie veebisaidil on selleks mitu võimalust. Võite sirvida meie veebikataloogi, kust leiate erinevaid tooterühmi, või sisestada otsingusse konkreetse toote nimi ja kaubamärgi.

Lehekülje üleosas oleva navigeerimisriba abil saate valida endale sobiva tooterühma. Seejärel kuvatakse teile selle rühma alamrühmad ja kriteeriumid, nii, et saate oma otsingut laiendada.
Võite toodet otsida ka: nime, kaubamärgi või märksõnade järgi. Sisestage otsingukasti lihtsalt toote tüüp (näiteks kodune trenažöör, telk või võrkkiik) või kaubamärgi nimi (näiteks Finnlo, Reebok või Husky) ja näete kõiki tooteid, mis vastavad teie päringule.

2. Lisage tooted ostukorvi. Kui märkate soovitud eset, valige õige suurus ja värvi (kõik need valikud ilmuvad tootepildist paremal asuvas rippmenüüs (kui neid on)), klõpsake allpool asuvat nuppu "Lisa ostukorvi". Pärast kauba ostukorvi lisamist saate otsida teisi esemeid ja kui olete need leidnud, lisage need ostukorvi, kuni olete kokku kogunud kõik tooted, mida soovite tellida, saate oma ostukorvi vaadata igal ajal - veebilehe paremas ülemises nurgas on ostukorv.

3. Kontrollige. Võtke mõni hetk ja vaadake oma ostukorv üle. Võite tooteid lisada või mõnest loobuda. Kui olete oma ostukorvi sisus otsuse teinud, klõpsake nuppu „Maksma”.

4. Registreeruge. Selleks küsime ainult tellimuse vormistamiseks vajalikke andmeid. Sisestage oma nimi, aadress, meiliaadress ja oma parool, et hiljem saidile www.sportlik.ee naastes, saate kasutada sama aadressi, mille kinnitasite esimese tellimuse vormistamisel. Vaadake oma andmed uuesti üle ja klõpsake "Jätka".

5. Esitage paki kättetoimetamise või saabumise aadress ning vajadusel teave ettevõtte kohta. Korrektseks tellimuseks peame teadma, millisele aadressile pakk saata. Paki kohaletoimetamise vaikeaadress on juba registreerimisel esitatud teabe põhjal loodud. Erineva tarneaadressi määramiseks kasutage allpool olevat vormi. Kas teie ettevõte vajab arvet? Kui jah, siis palun märkige andmed, mis arvele lisatakse. Pärast sisestatud teabe kahekordset kontrollimist klõpsake nuppu „Valige makseviis”.

6. Valige makseviis. Valige üks veebisaidil www.sportlik.ee näidatud makseviisidest:

Paysera süsteem;
Swedbanki internetipank;
PayPali süsteem;
Pangaülekandega;
Sularahas tasumine kauba üleandmisel / kättesaamisel;
SB liising

Lisateavet loetletud makseviiside kohta leiate kategooriast "Makseviisid".

7. Vaadake üle ja esitage tellimus. Kontrollige, kas olete esitanud täpsed andmed, ja vajadusel parandage kõik vead. On teil sooduskood? Kui jah, sisestage see sooduskoodide lahtrisse toodete loendi lõpus. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu "Maksma" ja kui olete makse teinud, saadame teile tellimuse kinnituse. Kohe, kui makse on laekunud, läheb tellimus töösse. 

Menu
Ülesse