Sportlik.ee austab oma klientide privaatsust ja hoolitseb nende isikuandmete eest äärmiselt hoolikalt. Kohustume mitte müüma, pakkuma, kasutama ega avaldama oma klientide isiku- või finantsteavet kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui selline avalikustamine on vajalik meie teenuste täitmise tagamiseks (saatmine, turvakontroll) või teie loal.
Selle privaatsuspoliitika eesmärk on selgitada, kuidas teavet meie saidil kogutakse ja töödeldakse. Registreerudes Sportlik.ee veebisaidi kasutajaks ja külastades Sportlik.ee veebisaiti, lubate meil kasutada alltoodud eesmärkidel pakutavat teavet.

Isikliku teabe kasutamine
Selle veebisaidi registreerimisel ja kasutamisel peate esitama teatud infot, näiteks oma kontaktandmed. Kasutame neid andmeid teiega sõlmitud lepingu rakendamiseks.

Võime teie esitatud teavet kasutada või vajadusel koguda:

- et registreerida teid meie veebisaidil või meie veebiteenuste haldamiseks;
- et anda see edasi ettevõtetele ja organisatsioonidele, kelle tooteid või teenuseid me teile müüme;
- et täita teiega sõlmitud lepingut, et töödelda ja vastu võtta makseid;
- analüüsida teie ostuharjumusi, et saaksime pakutavaid tooteid ja teenuseid kohandada, luua ja parendada, pakkuda teile ja teistele klientidele meie müügiprogrammi kaudu olulist teavet ja hoida teid kursis uusimate toodete ja teenuste, mitmesuguste müügiedenduste, allahindluste, pakkumiste, pakkumiste jms kaudu posti, tavaposti ja muude vahendite abil;
mitmesuguste mängude (mille võitjatele antakse auhindu) või võistluste korraldamiseks.

Andmete ja finantstehingute kaitse Sportlik.ee veebisaidil
Veebisaidil on füüsilised, elektroonilised ja administratiivsed protseduurid, et tagada veebisaidil teie isikuandmete ja finantstehingute kaitse. Kasutame ka SSL (Secure Socket Layer) tehnoloogiat, mis tagab isikuandmete turvalise edastamise Interneti kaudu. Juurdepääs teie isiklikele andmetele on piiratud. Seda saavad teha ainult meie töötajad, kes vajavad seda teavet teie tellimusega seotud konkreetsete ülesannete täitmiseks.

Me ei salvesta teie krediitkaarditeavet, vaid suuname teid tellimuse eest tasumiseks lihtsalt finantseerimisasutustesse, kellele te krediitkaardi andmed esitate. Lisateavet makse turvalisuse kohta leiate jaotisest Turvalise ostu garantii.

Austame teie privaatsust
Meie e-kirjadest saate igal ajal loobuda. posti süsteem! Igas e-kirjas teile. meilil on võimalus meie infolehtede tellimus automaatselt hõlpsalt ja automaatselt tellimusest loobuda. Kui soovite, saate seda teha kasutades mõnda meie e. juhised kirja lõpus.
Kui olete saanud tellimata e-kirja, rämpsposti, mis on saadetud selle süsteemi kaudu või väidetavalt selle süsteemi kaudu, saatke kohe sellise kirja koos kommentaaridega koopia aadressile info@sportuok.lt. Kontrollime seda kindlasti.

Küpsised
Küpsis on väga väike teave, mis võimaldab veebisaidil talletada põhiteavet kasutaja sirvimisharjumuste kohta. Meie veebisaidi tõhusa ja sujuva toimimise tagamiseks on oluline arv küpsiseid, näiteks võimalus osta meie tooteid või luua oma veebisaidil oma konto. Lisaks kasutatakse küpsiseid konkreetsete sisualade kohandamiseks teie vajadustele, hõlbustades ja kiirendades seeläbi meie veebisaidil navigeerimist.

Meie veebisait kasutab küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

võimaldavad ostud virnastada ühte korvi ja maksta nende eest korraga;
võimaldage luua oma konto, kus näete kõiki oma varasemaid tellimusi, täpsustage mõned oma andmed, mida saate hiljem kasutada;
parandage veebisaidi kasutamise efektiivsust, säästes oma aega ostude ostmiseks või saadetise jälgimiseks;
Analüüsige oma saidi andmeid Google Analyticsi abil.

Küpsiste kasutamise kaudu kogutav teave, samuti muud andmed meie veebisaidi kasutajate kohta on hästi kaitstud ja seda kasutatakse ainult vastavalt ülaltoodud veebisaidi kasutamise eeskirjadele. Meie veebisaidil kasutatavad küpsised ei ole mõeldud isikliku teabe (kasutajanimi, aadress, e-posti aadress või muu kontaktteave) kogumiseks.
Küpsiseid saate igal ajal piirata või isegi kustutada, konfigureerides brauseri sätteid. Hoiatame siiski, et kui kustutate mõned küpsised, ei saa te enam sportuok.lt pakutavaid funktsioone ega teenuseid kasutada.

Pettustevastane kaitse
Me võime teie teavet kolmandatele isikutele edastada ainult Leedu Vabariigi seadustes sätestatud juhtudel või kui see on vajalik meie või teise isiku õiguste, vara või turvalisuse tagamiseks, samuti on vaja pettuste ärahoidmiseks ja makseriskide vähendamiseks vajadust vahetada teavet kolmandate osapooltega

Menu
Ülesse