-46 % saadaval Puidust võimlemisrõngad SPORTBAY PRO 32mm
-31 % saadaval Võimlemisrõngad TUNTURI ABS 23 cm x 28 mm
-30 % saadaval Treeningrõngad puidust GYMSTICK Wooden Power Rings
-30 % saadaval Puidust võimlemisrõngad SPORTBAY 28mm
-17 % saadaval Kaasaskantavad võimlemisrõngad SPORTBAY ABS
-35 %
46.99 72.90
-25 %
29.99 39.99
-10 % Treeningrõngad BODYSOLID Rings
89.00 100.00


Mis kasu on võimlemisrõngastest kehale?

 

Tihti eristame probleemseid kehapiirkondi, millel kehalise koormuse vähenemisel või toitumise muutumisel rasvamass kiiremini kasvab. Keha probleemseks piirkonnaks võime nimetada ka puusa- ja tuharapiirkonda, kuid õigete harjutuste sooritamine võib nende piirkondade rasvamassi kiiresti vähendada. Selle eesmärgi saavutamiseks soovitame proovida võimlemisrõngaid. Võimlemisrõngad on spordirutiini jaoks vajalik universaalne ese, mida saab kasutada enne treeningut soojenduseks, konkreetsete kehaosade rasva vähendamiseks ja isegi enda tervise parandamiseks. See spordivahend on kasulik ka koordinatsiooni parandamiseks, kehahoiaku treenimiseks või isegi südame-veresoonkonna aktiivsuse suurendamiseks. Võimlemisrõngaid müüakse meie spordipoes ning pakume kvaliteetseid tooteid tõeliselt hea hinnaga.

 

Võimlemisrõngad sobivad suurepäraselt ka lastele

 

Kerged võimlemisrõngad võivad sobida ka lastele, kelle kasvav keha vajab füüsilise tegevuse toetamist. Väga oluline on kontrollida füüsilise koormuse suurust, et mitte kahjustada kasvavat organismi. Kui teete õigesti, aitavad võimlemisrõngaga harjutused teie lapsel tervemaks ja tugevamaks saada. Treening arendab rühti, tugevdab lapse lihaseid ja soodustab kaalulangust. Lapse keha seisab kasvades silmitsi ka teatud hormonaalsete muutustega, mis toovad kaasa kehakaalu tõusu ning liigne kehakaal võib kahjustada lapse tervist. Sageli võib passiivne vaba aja veetmine või vähene kehaline aktiivsus mõjutada ülekaalu ilmnemist, mistõttu vähemalt paar korda nädalas treenimine võib need muutused kõrvaldada.

 

Kirjeldused aitavad teil valida teie ootustele ja vajadustele vastava võimlemisrõnga. Teiste klientide selles jaotises jäetud kommentaarid ei jäta teid kahtluse alla.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
Ülesse