1,299.00 1,649.00
Säästate 350.00 -21 % saadaval
toode saadaval
Ainult 0 alles jäänud
Sõudeergomeeter peab kergesti vastu kõige tugevamale kodusele sportlasele. Eriti paks ja vastupidav terasraam paagi kohal neelab treeningu ajal suurema osa jõust. Ideaalne valik koduseks kasutamiseks.
Kohaletoomine
24-27 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Sõudeergomeeter FLUID Rower Apollo Pro V

 

Kogege reguleeritava takistusega fluid ergomeeteri ülimat kvaliteeti. Apollo Pro V-ga on teil professionaalne sõudetrenažöör, mis on valmistatud vastupidavast puidust ja terasest luksusliku tumeda tamme viimistlusega.

 

Fluid Rower Apollo Pro V eelised
✓ Patenteeritud veepaak 5 takistustasemega
✓ Bluetooth-monitor sõudmise reaalajas kuvamisega
✓ Kvaliteetne ergonoomiline käepide hea haarde ja õige asendi tagamiseks
✓ Pehme kahe siiniga iste tagab ülima mugavuse ja sujuva sõudekogemuse
✓ Valmistatud vastupidavast terasest ja Ameerika puidust.

 

Vedelikuvoolu takistus: sõudmine nagu vee peal
Fluid Roweriga sõudmine kõlab, tundub ja näeb välja nagu oleksite vee peal tänu kvaliteetsele veepaagile koos patenteeritud Twin Tank tehnoloogiaga. See ainulaadne süsteem võimaldab teil veekindlust igal ajal hõlpsalt reguleerida ketta abil.

 

Fluid Roweri veepaak koosneb kahest eraldi paagist

Sisemine ja välimine paak. Sisemine paak on "passiivpaak" või säilituspaak, samas kui välimine paak on "aktiivne paak" või takistuspaak. Kui valite sõudmise ajal nupuga suurema takistuse, kantakse vesi passiivsest paagist aktiivsesse paaki. Tänu sellele tunnete juba mõne sõudmise järel suuremat vastupanu. Kui valite väiksema takistuse, kantakse vesi aktiivsest paagist tagasi passiivsesse paaki, nii et tunnete pärast paari liigutust vähem vastupanu.

 

Te kogete treeningu ajal kiiret ja sujuvat takistuse reguleerimist ning te ei pea kunagi paagis oleva vee kogust ette määrama. Patenteeritud Fluid Resistance Twin Tank on konstrueeritud ja viimistletud väikseima detailini: kui täitepiirangut ei ületata, ei leki paak kunagi. Isegi mitte siis, kui paned selle püsti.

 

Apollo Pro V ajamiks on V Twin Tank, mis pakub 15% suuremat takistust kui tavaline Twin Tank

Samuti ühendab see anduri kaudu veekindluse nupu Bluetooth-monitoriga.

 

Vedel Bluetooth-monitor: reaalajas ülevaade teie sõudetreeningust
Fluid Bluetooth Monitor annab teile kohese ülevaate kõigist treeningu parameetritest, nagu aeg, vatid, kalorid, vahemaa ja sõudmislöögid minutis. Lisaks kuvab monitor automaatselt resistentsuse taseme, mille olete seadnud sõudja nupu abil. Samuti saate Bluetoothi kaudu ühenduse luua treeningrakendustega, nagu Fluid Connect, Regatta, Asensei, EXR ja Kinomap.

 

Fluid Bluetooth Monitori jaoks on ainulaadne nn Power Graph.

See graafik näitab teie sõudmiskäiku reaalajas. Seda teavet saate kasutada oma sõudmistehnika täiustamiseks. Mida parem on teie tehnika, seda rohkem saate oma treeningust välja tulla! Ideaalne sõudmiskäik koosneb kuuest sammust, mis loovad sujuva, korduva tsüklilise liikumise.

Tahad treenida pulsi järgi? Seejärel ühendage monitor Bluetoothi kaudu digitaalse pulsikellaga (müüakse eraldi) või laske seadmel mõõta pulssi otse puutetundliku pulsikella käepideme kaudu (müüakse eraldi).

 

Ülim mugavus, stabiilsus ja tasakaal sõudmise ajal
Fluid Roweri detailid muudavad kõik oluliseks. Siit saate teada, kuidas meie iste tagab kõige mugavama sõudmistreeningu. Pärast aastatepikkust uurimis- ja arendustegevust oleme leidnud täiusliku segu kõva ja pehme vahel. Tänu hästi läbimõeldud ergonoomilisele kujule ja libisemiskindlale tekstuurile istud sadulas kindlalt ja mugavalt. Iste on tõstetud, et hõlbustada sisenemist ning mugavust saab veelgi suurendada seljatoe ja tõstekomplektiga.

 

Stabiilsuse suurendamiseks on iste paigaldatud topeltsiinile

Istme all olevad topeltlaagriga rattad on plastikust. Need libisevad sujuvalt üle kahe plastriba, mis on kinnitatud mõlema siini külge. See hoiab ära kulumise ja sõudmine on alati vaikne: peale liikuva vee ei kuule te heli.

 

Istme rataste taha on paigaldatud väikesed harjad. Need pühivad rööpaid iga sõudeliigutusega ja takistavad rööbastelt pärit tolmuosakeste kleepumist ratastele. See hoiab iga sõudmisliikumise sujuvana.

 

Muud eelised
✓ Fluid Roweriga treenimine on kogu keha treening
✓ Sõudmine annab tugevad lihased ja võimsad kõhulihased
✓ Sõudmine põletab rasva ja parandab füüsilist vormi
✓ Vastupanu seadistus sobib kõikidele treeningtasemetele, algajatest edasijõudnuteni
✓ Väga sujuv ja vaikne, välja arvatud vee kohin, nii et tundub ja tundub, et olete vee peal
✓ Kuna elektrit pole vaja, saab seda kasutada igal pool ja igal ajal
✓ Tänu kvaliteetsetele transpordiratastele on lihtne ja probleemivaba teisaldada ja hoiustada

 

Väga hea garantii
Kuna oleme kindlad iga Fluid Roweri kvaliteedis, on Apollo Pro V-l raamile 10-aastane garantii, veepaagile 5-aastane garantii ning mehaanilistele ja kuluvatele osadele 2-aastane garantii.

 

Tehnilised andmed
- Värvus: tume tamm
- Materjal: teras ja Ameerika puit
- Veepaak: Fluid V Twin Tank
- Vastupanu tasemed: 5
- Monitor: Bluetoothi monitor
- Jälgimisfunktsioonid: aeg, vahemaa, kalorid, takistuse tase, aeg 500 m kohta, pulss, sõudmislöögid minutis, vatid, võimsusgraafik
- Kaal: 35,80 kg
- Mõõdud: P 213 x L 52 x K 56 cm
- Mõõdud püsti seistes: P 56 x L 52 x K 213 cm
- Max. Kasutaja kaal: 150 kg
- Kasutamine: kodus, professionaalne
- Valikulised lisatarvikud: vedeliku puutetundlik pulsikella käepide, vedel nutitelefoni hoidik, vedeliku seljatoe komplekt, vedeliku tõstmise komplekt
- SKU: 22FAPPV000
- EAN kood: 4895147802916

Tootja

TUNTURI

Product code 22FAPPV000
Kasutaja kaal kuni 150 kg

Sarnased tooted

Menu
Ülesse