madalaim hind 89.99
Uus saadaval
toode saadaval
Ainult 0 alles jäänud
Rebootsi seljakott on õige kaaslane liikvel olles, et teil oleks Reboots alati kaasas: kas treeninglaagris, jooksurajal või järgmisel võistlusel.
Kohaletoomine
12-14 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Seljakott REBOOTS BACKPACK M/L

Rebootsi seljakott on õige kaaslane liikvel olles, et teil oleks Reboots alati kaasas: kas treeninglaagris, jooksurajal või järgmisel võistlusel.

Erinevad suurused: Pakume erinevaid suurusi, et saaksite leida täpselt endale ja teie Rebootsi seadmele sobiva seljakoti: M - Go X ja Go Lite jaoks. L - One, Go and Go X jaoks (kui vajate veidi rohkem ruumi).

Sülearvuti sahtel: kõik vajalik mahub ühte seljakotti. Saate seda kasutada erinevates olukordades - isegi oma töö või õpingute jaoks.

Välisvõrk: kasutatud riideid, kiivreid või rätikuid saab kuivatamiseks või transportimiseks hoida väljas.

Materjal: valmistatud kõrgekvaliteetsest 100% polüestrist, võrkkestade ja veekindla PU-kattega, pakub seljakott Reboots ideaalset vastupidavuse ja funktsionaalsuse kombinatsiooni teie vajadustele liikvel olles.

 

SELJAKOTT SUURUS M

Maht: 20 - 25 L
Mõõdud: 50 x 31 x 15 cm
Sobib: Go Lite ja Go X Rebootsidele

 

SELJAKOTT SUURUS L

Maht: 35 - 40 L
Mõõdud: 50 x 31 x 28 cm
Sobib: Reboots One, Go and Go X (kui vajate rohkem ruumi)

 

OHUTU TRANSPORT JA MAKSIMAALNE JÕUDLUS

Aktiivsetele sportlastele pakume ideaalset lahendust oma Rebootsi varustuse turvaliseks ja organiseeritud transportimiseks – olgu see võistlustele, treeningpaikadele või õuetegevustele. Meie spetsiaalne seljakott võimaldab teil hoida oma varustust kergesti ligipääsetavana, et saaksite keskenduda oma treeningutele.

 

 

TÄIUSLIK KORRALDUS JA ÜLETAMATU MUGAVUS

Kuid mitte ainult professionaalsetele sportlastele: meie seljakotid meeldivad ka CrossFit sportlastele ja lihtsalt aktiivsetele inimestele. Kui teie Rebootsi varustuse, spordirõivaste, veepudelite ja varustuse jaoks on piisavalt ruumi, on kõik teie hädavajalikud asjad korrastatuna ja käepärast. Meie seljakotid pakuvad teile vajalikku mugavust, olenemata sellest, kas olete trennis või lihtsalt väljas.

 

 

TAASTUMINE LIIKVEL OLLES: KERGE, KOMPAKTNE JA ALATI TEIEGA

Meie seljakotid on ideaalne lisa sportlastele, kes reisivad palju ja soovivad oma Rebootsi seadmeid käepärast hoida. Kerged, kompaktsed ja hõlpsasti kaasaskantavad, mahuvad need hõlpsalt käsipagasisse ja võimaldavad teil oma lemmikuid Rebootse ohutult transportida – olenemata sellest, kuhu seiklused teid viivad. Meie uute Rebootsi seljakottidega olete alati hästi varustatud, olenemata sellest, kas treenite, reisite või lihtsalt olete väljas.

 

 

Backpack - M 54x35x8 0,88 kg 0,9 kg 10 10,4 kg

Backpack - L 54x35x10 0,98 kg 1,0 kg 10 11,4 kg

Tootja

REBOOTS

Product code RB-249
Toote tüüp Lisad
Menu
Ülesse