23.99 35.00
Säästate 11.01 -31 % saadaval
toode saadaval
Ainult 1 alles jäänud
Tiguar malmist sangpommid on kvaliteetsed treeningvahendid, mis tänu suurele kaaluvahemikule (4 kg kuni 40 kg) sobivad suurepäraselt iga inimese treenimiseks.
Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Tiguar RAW sangpommid

Tiguar RAW sangpommidega saavad nii algajad kui ka edasijõudnud sportlased sooritada tõhusaid treeninguid, mis on kohandatud nende individuaalsetele vajadustele ja võimalustele.

 

Mugav ja turvaline treening Tiguari sangpommidega
Kindel haare, stabiilne käepide, mugav, voolujooneline kuju ja täiuslikult jaotatud raskuskese on need tegurid, mis määravad seda tüüpi varustusega treenimise mugavuse (ja seega ka efektiivsuse).

Meie malmist sangpommide konstruktsioon tagab harjutuste mugavuse ja ohutuse, olenemata valitud kaalust. Seega nii jõusaali, spordiklubisse kui ka enda tarbeks sangpomme valides võid kindel olla nende töökindluses ja praktilisuses iga treeninguga.

 

 

Malmist sangpommide töökindlus
Sangpommide vastupidavuse tagab kvaliteetne malm ja need on valmistatud ühes tükis valatuna - pall ja käepide moodustavad terviku, erinevalt kinnitatud käepidemetega sangpommidest.

Tiguar RAW sangpommid on kaetud pulbervärviga, mis suurendab haakuvust. Malmist sangpommide sile ja lai alus omakorda tagab neile parema stabiilsuse. Sangpommide haare ja stabiilsus mõjutavad oluliselt treenijate haaret ja võimalust neid pärast harjutuse lõppu lihtsalt põrandale panna, tagades harjutuste sooritamise sujuvuse üksteise järel.

 

 

Ainulaadne disain ja värvikoodid
Tiguari malmist sangpommid on vastupidavad kriimustustele ja värvikildudele ning spetsiaalselt reljeefne kaubamärk ning illustreeritud küünised annavad neile ainulaadse iseloomu.

Lisaks loetavatele numbritele koos kilogrammide tähisega on sangpommide käepidemetel ka antud kaalule vastavad värvilised ribad, et kogu komplekti seast õige raskus veelgi kiiremini üles leida.

 

Treeningvideo

 

Kehaline rakendamine
vastupidavus- ja jõutreening
keha kujundamine
koordinatsioon ja stabiilsus


Tugevused
kvaliteetne malm
ühes tükis valatud vastupidavuse tagamiseks
käepideme ergonoomiline profiil
pulbervärvitud parema haarde ja kriimustuskindluse tagamiseks
lai alus parema stabiilsuse tagamiseks
suur kaaluvahemik
loetavad kaalumärgised
 

TÄHTIS TEAVE
Saadaolevad raskused, värv ja riba värvid:

4 kg - must / ploom
6 kg – must/sinine
8kg - must / oliiv
10kg - must / helehall
12 kg - must / vaarikas
16 kg - must / baklažaan
20kg - must / hall
24 kg - must / ploom
28 kg – must/sinine
32 kg - must / oliiv
36 kg - must / helehall
40 kg - must / vaarikas
Materjal: malm
Garantiiaeg: 12 kuud
Hoida eemal UV-kiirtest, orgaanilistest ja anorgaanilistest lahustitest. Pärast kasutamist on hea  niiske lapiga üle pühkida ja sobivasse kohta kuivama panna.

Tootja

TIGUAR

Product code TI-KB0006RV2
Raskus 6 kg

Sarnased tooted

Menu
Ülesse