229.00
hiljutised saadaval
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin
toode saadaval

tooteinfo

Oled alati soovinud massaažipüstolit, mis poleks liiga suur ja mahuks treeningkotti kaasa kõikjale? Massaažipüstol HyperIce Hypervolt GO 2 võimaldab sulle seda ja ka palju rohkemat kui lihtsalt tavaline massaaž.

kohaletoimetamise viisid

Kohaletoomine
3-4 tööpäeva jooksul

garantii

garantii
2 aastat

Valmistatud mobiilseks kasutuseks

 

Parim kaasaskantav keha masseerija. Kerge, mitmekülgne ja puhas, minimalistlik disain. Massaažipüstol pakub leevendust liikvel olles – leevendab stressi ja pingeid, lõdvestab lihassõlmi ja hoiab ära väsimuse eemal. See on midagi enamat kui lihtsalt massaažipüstol, see on loodud võitjatele nagu sina, et aidata teil saavutada palju rohkemat.

Tervis, mis liigub kaasas teiega igal pool.

 

Hypervolt Go 2 muudab teie keha justkui uueks. Soojendage kiiresti, leevendage stressi ja pingeid ning lõdvestage pinges lihaseid kõikjal, kuhu elu teid viib. Vaid mõni minut päevas aitab teil end tervemana tunda ja saavutada täieliku liikumisulatuse.

 

Võimas ja kaasaskantav massaažipüstol.

 

Kaaludes vaid 0.68 kg, mahub see ideaalselt teie kotti ja sobib ideaalselt koduseks kasutuseks. 3-tunnise aku kasutusajaga ja patenteeritud QuietGlide® tehnoloogiaga ülivaikseks kasutuseks, tasakaalustab Hypervolt Go 2 võimsust ja kaasaskantavust sügavalt lõõgastavaks massaažiks.

 

Disain

Uuel Hypervolt Go 2-l on minimalistlik disain, mis näeb hea välja. See on ehitatud kestma pikka aega, kasutades kvaliteetseteid materjale, intuitiivse ergonoomika ja kaasaegse arktilise halli viimistlusega.

 

Tehniline kirjeldus:

 

Kaal: 0,68 kg
Mõõdud: 17 x 18,5 x 5,1 cm
Aku eluiga: 3 tundi
Kiirus: 3 (nuppjuhtimine)
Mootor: suure pöördemomendiga 40 W harjadeta mootor
TSA poolt heaks kiidetud: TSA poolt käsipagasi jaoks heaks kiidetud
Pea kinnitused: 2 (lame, kuul)

Tootja HyperIce
Menu
Ülesse