119.90
saadaval
toode saadaval
Ainult 0 alles jäänud
TriggerPoint CHARGE Vibe vibreeriv massaažirull aitab vähendada valu ja kiirendada lihaste taastumist. Selle kompaktne disain sisaldab erilist kuju, mis kordab tõhusaid massaažiteraapia tehnikaid ja kiirendab treeningjärgset taastumist.
Kohaletoomine
6-7 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

TriggerPoint CHARGE VIBE vibreeriv massaažirull aitab vähendada lihasvalu ja kiirendab lihaste taastumisprotsessi. Kõrged ja laiad harjad, mis on kujundatud kõrgendatud ja vastupidiste kõverusega, teostab tõhusaid massaažiteraapia tehnikaid ning venitab lihaseid. See rütmiline kokkusurumine ja venitamine aitab suruda verd ja hapnikku kahjustatud kudedesse, liigutades toitaineid, mis on vajalikud valulike lihaste kiiremaks parandamiseks ja kiirendades treeningjärgset taastumist.

 

Seadme integreeritud aku võib täielikult laetuna töötada kuni kaks tundi. Pikkus 18 cm, läbimõõt 10 cm ja kaal alla 1 kg. Kompaktne CHARGE VIBE on kaasaskantav ja mahub enamikesse spordikottidesse ja kohvritesse. Kaasas vahelduvvoolu laadija. Kasutusjuhend sisaldab kasutusjuhiseid ja näiteid. TriggerPoint võimaldab kõigil elualadel liikuda ja end paremini tunda. TriggerPoint kavandab ja toodab uuenduslikke massaažiteraapia tööriistu, mis jäljendavad terapeudi käte puudutust, muutes nende vahtrullid, käsirullid, massaažipulgad ja pallid ideaalseks igas vanuses, suuruses ja sportliku võimekusega inimestele.

/j/d/jdvcdu7pjearodvzljg2_saegpersfreriygq.png

3-käiguline vibratsioonitehnoloogia

CHARGE Vibe'il on 3-käiguline vibratsioonitehnoloogia, mis pakub isikupärastatud massaažikogemust. Vibratsioon koos veeremiskompressiooniga aitab vähendada valu ja lõdvestada lihaseid.

/k/j/kjdohdaa0ftcl2rxwqgh_nztrqugiagxgcpjw.png

Kõver disain surub ja venitab lihaseid

Uuenduslik kumerdisain pigistab ja venitab lihaseid, stimuleerides verevoolu raskesti ligipääsetavates piirkondades. Ideaalne kasutamiseks enne ja pärast füüsilist tegevust, vibreeriv vahtrull suurendab paindlikkust ja liikuvust ning aitab vähendada taastumisaega.

/v/t/vtytr49a12mfrj30ghrs_9frjzd7vth1hokva.png

Vastupidav suure tihedusega silikoonpind

Vastupidava suure tihedusega silikoonist väliskihiga valmistatud CHARGE Vibe säilitab oma kuju ka pärast sagedast kasutamist. See välimine kiht aitab ka pidevat kindlat lihasmassaaži.

 

Tootja

TRIGGERPOINT

Product code 03341
10 cm
Pikkus 18 cm
Pind Keskmine
Menu
Ülesse