madalaim hind 14.99 26.99
Säästate 12.00 -44 % saadaval
toode saadaval
Ainult 0 alles jäänud
Fitness-MassaažiRõngas SOFT New Generation on I Astme võimlemisrõngas, millel on esimese astme massaažiefekt. Mõeldud algajatele sportlastele.
Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul
garantii
1 aasta
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

 SPORT HOOP esitleb uhkusega uue põlvkonna rõngaid SOFT HOOP. Need rõngad on kaetud pehme vahuga, mis neelab hästi lööke, mistõttu pöörlev rõngas puudutab keha palju õrnalt, kuigi selle mõju on endiselt väga tõhus - intensiivne, kuid õrn, masseerides kõhupiirkonda, puusasid, tuharaid.
Pehme rõngas (I tase) ja 1,2 kg kaaluvad massaažielemendid on ülitugeva ehitusega rasked võimlemisrõngad. Need on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, seega on need ohutud ja vastupidavad ka siis, kui neid kasutatakse äärmiselt intensiivselt spordiklubides, spordikoolides ja kodus. Rõngas koosneb 6 elemendist, mida on väga lihtne ühendada.

Kogu rõngas on kaetud kvaliteetse, mittetoksilise, vastupidava ja pehme materjaliga (vaht), mistõttu vööri pöörlemisel valusid ei teki.
Rõngas keerleb ilusti ümber talje ja selle sisepind on äärmiselt sile.
Läbimõõt: 100 cm.
Värv: oranž / hall

SOFT HOOP Pehmed uue põlvkonna võimlemisrõngad töötati välja pärast pikka uurimist ja katsetamist. Niisiis, uus rõngas pakub veelgi tõhusamat ja lõbusamat viisi treenimiseks ja kehakaalu langetamiseks! Rõngas on paigutatud ilusasse karpi, kust leiate ka selle lühikese kasutusjuhendi.

Kui kasutate regulaarselt SOFT HOOPi rühma võimlemisrõngaid:

  • kaotate kaalu / põletate rohkem kaloreid
  • alandate valu alaseljas
  • tugevdate südamelihaseid
  • saavutate peenema vöökoha, kenamaid reisi ja tuharaid
  • parandate koordinatsiooni
  • kiirendate vereringet
  • saate rohkem energiat ja vaimset rahu

 

Vibu keeramine on lõbus ja odav viis püsida tervena ja kaalust alla võtta. SPORT esitleb uue põlvkonna Health Hula Hoopsi. Uuenduslik disain, tipptehnoloogia ja pidevate uuringute tulemuste praktiline rakendamine on viinud nende kaaride erakordse populaarsuseni kogu Euroopas. Eriti soodsalt mõjutavad vibudega harjutused inimese keha: kõhurasva hulk väheneb kiiresti, kerelihaste toon ja paindlikkus suurenevad.

Lisaks aktiveerib nende rõngaste keerutamine kardiovaskulaarse süsteemi töö, mille tulemuseks on parem vereringe, tasakaal, koordinatsioon, rohkem energiat ja pinge vähenemine. Rõngaid saab kasutada isegi väikeses toas või isegi telerit vaadates. Rõngast saavad pöörata nii naised, mehed, noored kui vanad. Kuid mis kõige tähtsam, saate seda oma lastega keerutada! Nii et ärge viivitage ja alustage juba täna!

Valude ja ebamugavuse eest kaitsmiseks, valige kindlasti õige suuruse ja kaaluga rõngas. Algajatele pakutakse I astme rõngaste valikut, näiteks NEW BODY või MAGNETIC rõngad- need on väiksemad, kergemad, õpid neid kiiremini keerutama. Alles pärast kogemuste saamist saate proovida II taseme rõngaid nagu JEMIMAH ja S-PASSION. Need rõngad on suuremad ja raskemad, nii et nende keerutamine on palju raskem, kuid ka palju tõhusam! Tõeline professionaal valib III astme rõnga nagu PASSION, VITA ja DYNAMIC-W, tõeline rasvamõrvar!

Algajatele soovitame osta elastse vöö. Elastne vöö, mis sobib hästi vöökohaga, kaitseb torso piirkonda, nii et teil tekivad vähem valulikud aistingud, teil on vähem verevalumeid ja talje harjub rõngaga kiiremini. Kõhu ja reite vööri pööramine tõstab kehatemperatuuri, mis tähendab kiiremat ainevahetust! Kui te pole kunagi varem vööri keeranud, peate selle elastse vöö ostma - vabanege igaveseks vööl olevast rasvast!

Tootja

SPORTBAY

Product code WH­-001
Raskus 1.2 kg
Algajatele
Läbimõõt 100 cm

Sarnased tooted

Menu
Ülesse