1,099.00 1,395.00
Säästate 296.00 -21 % saadaval
toode saadaval
Ainult 0 alles jäänud
Ainulaadne mitmekülgsus võimaldab teil suurendada seljalihaste tugevust ja vastupidavust nii kodus kui ka treeningsaalis. Treeningjaam BODYSOLID Gym G1S on ülim kompaktne treeningjaam mõeldud just sinule.
Kohaletoomine
12-14 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Treeningjaam Body-Solid Gym G1S

 

Body-Solid G1S sisaldab palju tugevust ja vastupidavust väikseimasse saadaolevasse ruumi. See jõusaal, mis on keskendunud 72kg kaaluvale valitud raskustele, võimaldab teha üle 40 toniseeriva, trimmiva ja jõutreeningu harjutuse. Alates mitme käepidemega pressvarrest kuni kontuuriga reguleeritava istmepadjani – G1S annab teile raha eest rohkem kui ükski teine turul olev kodujõusaal. Body-Solid G-seeria jõusaalides kasutatakse kõrgeimaid tootmisstandardeid ning parima kvaliteediga rihmarattaid, trosse ja polstrit. Kogu jõusaalil on valdkonna parim garantii – Body-Solid In-Home Lifetime Warranty, mis hõlmab kõike. Igavesti.

 

5 JAAMA

 

Lat Pulldown / High PulleyStation: tehke latitõmbeid, triitsepsi vajutusi, kaabliristmikke ja palju muid kõrge rihmaratta harjutusi. Reguleeritavad hoidmispadjad stabiliseerivad teie keha, et saaksite oma kehakaalust kõrgemale tõsta. Ainulaadne mitmekülgsus võimaldab teil suurendada seljalihaste tugevust ja vastupidavust.
 

Kõhutõmbe / keskmise rihmaratta jaam: arendage selles jõutreeningjaamas kiiresti kõhulihased ja triitsepsit. Biomehaaniliselt konstrueeritud sujuvaks, mugavaks ja täielikuks liikumisulatuseks. Spetsiaalselt loodud kogu kõhupiirkonna pinguldamiseks, tasandamiseks ja isoleerimiseks.
 

Jalapress / Leg Curl : kui olete valmis jalalihaseid ja põlveliigeseid tugevdama või üles ehitama, on see jaam valmis aitama teil oma eesmärke saavutada. Biomehaaniliselt täpne pöördepunkt tagab ergonoomiliselt õige keha asendi loomuliku ja täieliku reie- ja jala biitsepsi arenguks.
 

Rinnapressijaam: Biomehaaniliselt loodud maksimaalseks rindkere keskendumiseks ja silmapaistvaks lihaste arenguks. Mugavad mitme asendiga käepidemed keskenduvad rindkere ja triitsepsi erinevatele piirkondadele. Reguleeritav istme kõrgus tagab teile täiusliku sobivuse.
 

Istumisrea / madala rihmaratta jaam: oluline hästi arenenud selja jaoks, istumisrea harjutused suurendavad selja keskosa sügavust ja treenivad raskesti ligipääsetavaid madalamaid latte. Madal rihmaratas pöörleb sujuvalt ja täielikult, et pakkuda täpset takistust kaabli keerdumise, püstiste ridade, õlgade kehitamise, jalgade treenimise, jalgade kokkutõmbamise ja palju muu jaoks.
 

72,5 kg AlloyWeight Stack

Täiustatud sulamist kaaluvirna plaadid on masinpuuritud täpsete spetsifikatsioonide järgi ja neis kasutatakse ülimalt sujuvaks ja vaikseks tööks tipptasemel nailonpukse.

 

Miks BODYSOLID Gym G1S 

• Lihtne kasutada, ruumisäästlik, kaablit ei vahetata.
• Traditsiooniline presskangis on biomehaaniliselt loodud maksimaalse kontsentratsiooni saavutamiseks rinnal ja silmapaistva lihaste arendamiseks.
• DuraFirm™-padjad pakuvad ülimat mugavust ja hoiavad ära alaselja koormuse.
• Kõikidel jaamadel on isemäärduvad pronkspuksid, millel on biomehaaniliselt täpsed pöördepunktid hõõrdumiseta võlli pöörlemiseks.
• Teleskoop, kroomitud istmepost kiireks ja sujuvaks reguleerimiseks ja õigeks keha asendiks.
• 1000 kg tõmbetugevus, military spetsifikatsioon, nailonkestaga terasest lennukikaablid tagavad vastupidavuse ja vähese hooldusvajaduse.
• 11,5 cm rihmarattad on löögikindlast klaaskiuga tugevdatud nailonist, millel on täpselt töödeldud terasest kuullaagrid, mis tagavad kaabli pikema eluea, sujuva liikumise ja maksimaalse vastupidavuse.
• Tugev 12-mõõtmeline teraskonstruktsioon tagab ülima tugevuse, funktsionaalsuse ja vastupidavuse.
• Tugev, vastupidav, elektrostaatiliselt kantud pulbervärviga viimistlus tagab kriimustamise, lõhenemise ja koorumise eest.
• Sisaldab lati, sirget riba, pahkluu rihma, ab / triitsepsi rihma, Total Body Workout DVD-d ning mugavat veepudeli- ja käterätikuhoidjat.
• Ideaalne kodu- ja ärikasutuseks

 

Tehniline kirjeldus:

• Toode: P 140,2 x L 120 x K 210,8 cm
• Pakend 1: P 121 x L 34 x K 29 cm
• Pakend 2: P 117 x L 117 x K 15 cm
• Pakend 3: P 205 x L 15 x K 12,5cm
• Neto/brutokaal: 149,2 kg /155 kg

Tootja

BODY-SOLID

Sarnased tooted

Menu
Ülesse