5.99 9.99
Säästate 4.00 -40 % saadaval
toode saadaval
Ainult 232 alles jäänud
Massaažipall SPORTBAY Duo Ball Cork sobib suurepäraselt just neile, kes kannatavad pinges seljalihaste ning väsimuse ja ülekoormuse all.
Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul
garantii
4 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Massaažipall SPORTBAY Duo Ball Cork on tugeva koostisega, mis on loodud seljalihaste lõdvestamiseks piki selgroogu. Mõeldud erineva sportliku vormiga inimestele, müofastsiaalsete pingete leevendamiseks. Eriti soovitatav naistele.

 

Massaažipall SPORTBAY Duo Ball Cork võimaldab masseerida sügavaid lihaseid piki selgroogu. See on ideaalne lahendus inimestele, kes kannatavad tugevate selja- ja kaelavalude, nii väsimuse kui ka ülekoormuse all. See toode on mõeldud inimestele, kelle selgroog on iga päev pinges, eriti neile, kes veedavad palju aega istuvas asendis. See praktiline ja visuaalselt atraktiivne treeningvahend on mõeldud peamiselt individuaalseks kasutamiseks.

 

Korkmaterjal on 100% biolagunev, suurel määral taastuv, taaskasutatav ja säästvalt toodetud. Täiskomplekti saab juurde osta: Massaažipall SPORTBAY Fascia Cork, Massaažirull SPORTBAY Cork Fascia Roller

 

Materjal: kork
Keskkonnasõbralik, 100% biolagunev ja taaskasutatav
Nahasõbralik
Mõõdud: 16x8 cm

Tootja

SPORTBAY

Product code SPB-2002
8 cm
Pikkus 16 cm
Pind Kõva
Toote tüüp Süvapunktimassaažiks

Sarnased tooted

Menu
Ülesse