19.99 29.95
Säästate 9.96 -33 % saadaval
toode saadaval
Ainult 12 alles jäänud
TMX Trigger, pinge ja valu korral kasutamiseks. Integreeritud WebAppiga. Uuendusliku kleepuva kihiga. Mõju peaaegu igale kehaosale. Füsioloogiliselt testitud.
Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Header.

Soovime, et te ei peaks enam iga päev tundma valusaid pingeid, mis tööst või spordist tulenevad. Teades inimkeha anatoomiat ja füsioloogiat, näitame teile, kuidas probleemidega hõlpsalt toime tulla. See on meie missioon, meie südameasi.

tmx
 

 

TMX logo.

TMX-iga anname teile tööriistad valu ennetamiseks ja stressi ennetamiseks. Pakume oma toodetele koolitust, et saaksite harjutusi otse treenerilt õppida.

Vale venitamine, pidev istumine, sportimine või pingul fastsia võivad meie keha vigastada, mille tagajärjeks on valulikud pinged ja jäigad lihased. Siis aitab valulike kehaosade vabastamine, mida saate teha TMX trigeritega. Sihipärane ja kauakestev surve lõdvestab kudesid, soodustab vereringet ja seeläbi kiiremat taastumist. Parim osa: nad saadavad teid kõikjal, olenemata sellest, kas olete professionaalne sportlane või kontoritooli akrobaat!

 

Funktsioonid:

 

Sobib sportimiseks, reisimiseks, kontorisse ja koju.
Parandab liikuvust ja maandab pingeid.
Võib kasutada valu ennetamiseks või soojendamiseks.
Sobib peaaegu kõikidele kehaosadele.
Valmistatud Saksamaal sertifitseeritud puidust.

 

 

TriggerFoot triggering.Back trigger.Arm triggering.

TMX original: 

Põrandal istudes asetage valupunkti suunatud TMX piki sääre külgmisi lihaseid. Suurenda aktiivsust, vajutades ülalt, põlveliigese keskelt. Asetage jalg ja venitage seda külgmiste lihaste mobiliseerimiseks. Seda protsessi tuleks korrata vähemalt kaks korda. Järgmisel päeval puhka.

Naudojimo trukmė: 3 - 5 minutės.

Kartojama: 1 - 2 (priklausomai nuo skausmo pojūčių).

TMX Original Plus: 

Asetage jalg istudes või lamades TMX-ile ja aktiveerige valupiirkond. Varvaste vaheldumisi sirutamine ja painutamine, et mobiliseerida pinges lihaseid TMX surve all. Lõpuks venita talda. Järgmisel päeval puhka. Kui tunnete järgmisel päeval lihaseid valusalt, tehke paus.

Naudojimo trukmė: 5 - 10 minučių.

Kartojama: 3 - 5 (priklausomai nuo skausmo pojūčių).

TMX Original & Original Plus: 

Lamades või vastu seina toetudes asetage TMX Original Plus otse valulikule kohale. Mobiliseerimiseks liigutage kätt igas suunas, et lihased korralikult lõdveneksid. Seejärel venitage trapetslihast. Kui tunnete järgmisel päeval lihaseid valusalt, tehke paus.

Naudojimo trukmė: 10 minučių.

Pakartojimai: maks. 2 (priklausomai nuo skausmo pojūčių).

TMX Original Plus: 

Laua taga istudes, põrandal lamades või seina vastu seistes asetage TMX laua/põranda/seina ja küünarvarre vahele. Leidke valupunkt ja suruge küünarvars vastu TMX-i. Tõstke ja sirutage vaheldumisi oma käsi, et mobiliseerida pinges lihaseid TMX surve all. Lõpuks venitage küünarvarre lihaseid. Järgmisel päeval puhka.

Naudojimo trukmė: 10 minučių.

Pakartojimai: maks. 2 (priklausomai nuo skausmo pojūčių).

 

 MagentaTMX Original Plus B07DGLVP4YOriginal set.Original plus set.
 TMX Trigger OriginalTMX Trigger Original PlusTMX Trigger Original Mixed SetTMX Trigger Original SetTMX Trigger Original Plus Set
Pea suurus:3 cm.2 cm.3 cm / 2 cm.3 cm.2 cm.
Kõrgus:6 cm.7 cm.6 cm / 7 cm.6 cm.7 cm.
Materjal:PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).PEFC sertifikuota mediena (buko masyvas).
Lakitud
Libisemiskindel vahtkumm
Kaal:114 g.102 g.102 g / 114 g.114 g.102 g.
Maksimaalne kaal500 kg.500 kg.500 kg.500 kg.500 kg.
Tootja

TMX®

Sarnased tooted

Menu
Ülesse