69.99 94.99
Säästate 25.00 -26 % saadaval
toode saadaval
Ainult 6 alles jäänud
Kas otsite kompaktset ja mugavat viisi kogu keha treenimiseks? 20kg Tunturi hantlikomplekt on ideaalne lahendus, mis sobib suurepäraselt väikestesse ruumidesse mitmesugusteks treeninguteks.
Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Kas otsite kompaktset ja mugavat viisi kogu keha treenimiseks? 20kg Tunturi hantlikomplekt on ideaalne lahendus, mis sobib suurepäraselt väikestesse ruumidesse mitmesugusteks treeninguteks, kus ei pea vaeva nägema paljude ebamugavate raskustega. Kuna ühes komplektis on nii hantlid kui ka kangi, on teil kõik teie käeulatuses täielikuks treeninguks.


Kolm-ühes Tunturi hantlikomplekti eelised
✓ Kaks hantlit ja kang ühes komplektis
✓ Lihtne üleminek hantlite ja kangi vahel mugava vahepealse kangikangi abil
✓ Kohandage oma treening vastavalt oma vormisoleku tasemele, valides 20 kaaluvaliku hulgast
✓ Libisemiskindlad käepidemed tagavad treeningu ajal kindla haarde
✓ Tänu kompaktsele disainile treenige kõikjal, kus soovite

 

Maksimaalne tulemus, minimaalne ruum
Tunturi hantlikomplektiga saate oma treeningust maksimumi. Kasutage hantlite ja kangide mitmekülgsust – kõik ühes komplektis. Mugav kang muudab erinevate treeningute vahel vahetamise lihtsaks.

 

20 kaaluvalikut ühes kompaktses komplektis
Komplektis on 12 raskusvalikut kangile (6-20 kg) ja 8 varianti hantlitele (2-9 kg hantli kohta), kokku 20 kaaluvalikut ühes kompaktses komplektis. Hantlid saate kiiresti kangiks muuta, keerates need tugeva kroomitud kangi külge. See mitmekülgsus on mugav mitte ainult treenimiseks, vaid ka hoidmiseks. Saate kogu komplekti kiiresti kokku panna, nii et te ei pea enam kunagi leppima põrandale laiali puistatud raskustega.

 

Kindel käepide mugavaks treeninguks
Naudi muretut treeningut rihveldatud libisemisvastaste käepidemetega, mis tagavad kindla haarde See funktsioon tagab kindla haarde intensiivsete treeningute ajal, välistades libisemise.

30 mm ava läbimõõt standard
Tunturi hantlikomplektil on mugavad Spinlockid, mis võimaldavad teil treeningu ajal pingevabalt ja kiiresti erinevate raskuste vahel vahetada. 30 mm läbimõõduga sobivad sellele hantlile ideaalselt kõik, mis teil juba on. Kinnitus tagab, et raskused on kindlalt paigas, nii et saate treenida enesekindlalt ja turvaliselt.

 

Komplekt sisaldab:
2 x hantli käepidemed
1 x hantli kinnitus
6 x raskusketast (2 x 5 kg, 2 x 2,5 kg, 2 x 1,25 kg)
4 x spinlocks

 

Spetsifikatsioon
Mõõdud: P 89 x L 15,5 x K 15,5 cm
• Kaal: 20 kg
• Materjal: malm, teras
• Värvus: hõbedane
• Hantli pikkus: 35 cm
• Baariühenduse pikkus: 40 cm
• Läbimõõt: Ø 30 mm
• Tootekood: 14TUSCL452
• EAN: 8717842035924

Sealhulgas tasuta Tunturi äpp - Tasuta Tunturi õpetus.

 

Kas otsite oma treeninguteks abi, inspiratsiooni või motivatsiooni? Tunturi Training sisaldab tuhandeid animeeritud fitnessi harjutusi, juhiseid ja treeningvideoid. See aitab teil endast ja Tunturi toodetest maksimumi võtta.

Saate treenida üksinda ja koostada oma treeningkava, samuti osaleda rühmatundides ja kasutada kogukonda. Raamatukogu täieneb pidevalt, et rakendusest leiaks alati uusi väljakutseid ja inspiratsiooni. Ja ilu on see, et Tunturi koolitus on 100% tasuta! ja seda saab alla laadida App Store'ist ja Play Store'ist!

Tootja

TUNTURI

Product code 14TUSCL452
Raskus 20 kg
30 mm

Sarnased tooted

Menu
Ülesse