45.14 79.90
Säästate 34.76 -43 % saadaval
toode saadaval
Ainult 252 alles jäänud
Parandage Sportbay Challenge tasakaalulaua abil oma tasakaalu, koordinatsiooni ja keha stabiilsust lõbusa treeningu ajal
Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Sportbay® Challenge tasakaalulaud lisab ebastabiilsust, muutes treeningu palju väljakutsuvamaks. Laud on mõeldud rula-, lumelaua-, wakeboardi-, surfi-, jäähoki-, golfi-, jooga-, fitnessi- ja muude treeningute jaoks vajalike oskuste täiendamiseks.


Plaat on valmistatud naturaalsest puidust ja kaetud spetsiaalse libisemisvastase pinnaga. Rull on valmistatud PVC-st pehme välispinnaga. Tänu sellele töötab see hästi erinevatel pindadel, nagu puit, vaip, kork, betoon ja palju muud. Maksimaalne koormus on 150 kg.

 

Komplekt sisaldab 4 eraldi eemaldatavat kinnitust, mis on tasakaalutreenerite turul ainulaadsed. Kolme erineva taseme vahel vahetamiseks saate kinnitusi hõlpsalt kinnitada või eemaldada.

Balance Board Sportbay® Challenge'iga treenimine pole mitte ainult tõhus, vaid ka lõbus. Funktsionaalne disain treenimiseks kõikjal. Parandage oma tasakaalu, koordinatsiooni ja keha stabiilsust treeningu ajal tasakaalulauaga. PVC-rulli saab kasutada ka massaažiks.


Eelised:


- Väga väljakutseid pakkuv ja huvitav treeningkomplekt
- Kvaliteetsed materjalid vastupidavuse tagamiseks
- Täiendage oskusi rula-, lume-, wakeboardi-, surfi-, jäähoki-, golfi-, jooga-, fitnessi- ja muude treeningute vallas.

 

Tehniline kirjeldus:

 

Mõõdud: 73 x 18 x 28 cm

Kaal: ~4,5kg

Maksimaalne koormus: 150 kg

Tootja

SPORTBAY

Sarnased tooted

Menu
Ülesse