SPORTliK.EE - PARIM HINNA JA KVALITEEDI SUHE EESTIS!

SPORTLIK.EE pakub teile parima hinna ja kvaliteedi suhet. Kui leiate mõne teise EESTI jaekaubandusettevõtte, kes pakub meie tooteid madalama hinnaga, pakume teile veelgi soodsamat hinda!

Turuuringu käigus oleme veendunud - meie hinnad on kõige madalamad. Meilt ostes võite kindel olla, et saate soodsaima hinnaga kvaliteetsed tooted. Kui leiate madalama hinna, täitke hinnataotluse vorm ja pakume teile veelgi soodsamat hinda!

Tähelepanu! Hinnavõrdlust ei saa teha SPORTLIK-vastuvõtupunktis, DPD pakiautomaadis, kui kuller kauba kohale toimetab, telefoni või e-posti teel. Postikulud ei sisaldu toote hinnas. Arvesse võetakse ainult täielikke ja õigeid taotlusi. Kui taotlust ei täideta täielikult või õigesti, jätab SPORTLIK õiguse seda mitte töödelda. Õigesti täidetud vorm töödeldakse maksimaalselt 2 tööpäeva jooksul.

Parima hinna garantii nõuded:

Hinnavõrdluse taotlus tuleks esitada toimiva viitega tootele, mille kohta teil on hindu puudutavaid küsimusi.
See kehtib kõigi hindade kohta, välja arvatud hinnad, mis on avaldatud veebioksjonitel spetsiaalsete tutvustuste ja müükide kaudu, kinkekaartide ja nendega seotud esemete puhul, piiratud esemete puhul, selliste toodete puhul, mida meil enam pole, tagastatud ja kasutatud või tehase poolt renoveeritud toodete puhul.
Me ei aktsepteeri konkurentide esitatud hinnaavaldusi koos spetsiaalsete allahindlustega konkurentide lojaalsusprogrammide alusel ostetud või rakendatud kaubakogustele.
Loetletud tooteid ei saa konkureerivates jaemüüjates välja müüa, need peavad olema identsed meie omadega ja ilma hinnakujundusvigade, nt trükivigadeta.
Hinnavõrdluses arvestatakse konkureerivat KOGUSUMMAT, mis sisaldab kõiki saatmis- ja käitlemiskulusid ning muid tasusid, mis võivad konkreetsel juhul kehtida.

Menu
Ülesse