madalaim hind 569.00 699.00
Säästate 130.00 -18 % saadaval
toode saadaval
Ainult 0 alles jäänud
Reboots One Lite on uusim, kuid odavam ONE seeriast masin, millel on 6 Kompressikambrit ja 6 massaaži programmi. Ideaalne koduseks kasutamiseks.
Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul
garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

 

Reboots One Lite on uusim, kuid odavam ONE seeriast masin, millel on 6 Kompressikambrit ja 6 massaaži programmi. Ideaalne koduseks kasutamiseks kui ka treeningujärgseks taastumiseks. Komplektis on seade, massaažisaapad ning kasutusjuhend.

 

REBOOTS ONE funktsioonid:

 

Kaitske valutundlikke kohti: igat kaamera saab sisse/välja lülitada vältimaks valu tekitavaid piirkondi jalgadel 
 

 

Ideaalne nii koduseks kui kodust väliseks kasutamiseks.

 

 

8 Kompressikambrit/massaažikambrit: Hulganesti õhukambreid ja 3 suurusega saapad kohanduvad just sinu jalanumbriga ning garanteerivad parimat tulemust.

 

 6 treeningprogrammi: pikk, lühike, intensiivne, täpne (suunatud piirkondadele) ning õrn. Treeningujärgseks taastumiseks ja soojenduseks.

 

 

 

 

А: Programm avaldab survet punktist punkti, mis teeb sellest parima lihaste lõdvestaja ning taastaja.

 

 

 

 

B: Pidev surve tekitab intensiivset massaaži. B programm sobib kõige paremini piimhappe eemaldamiseks lihastest.

 

 

 

 

C: Sarnane programmiga A, kuid C puhul täidetakse õhk kahte paralleelsesse kambrisse, mis võimaldab kahekordistada tsüklite arvu sama aja jooksul. Ideaalne, kui peate protseduuri kiiremini läbi viima.

 

 

 

 

D: See lühike ning intensiivne programm suurendab tsüklite arvu ja sobib eriti hästi lühikeste, väga intensiivsete treeningute puhul.

 

 

 

 

E: Kahe-etapiline laineline massaaž. Topelt intensiivsusega säärelihase massaaž.

 

 

 

 

F: Suurepärane (A) ja (B) programmide kombo, kus korraga täidetakse mitu kambrit. (C) sobib ideaalselt laktaadi (piimhappe) eemaldamiseks. Samal ajal on programm vähem intensiivne kui (B) ning jalgadele ei avaldata pidevat survet.

 

 

 
 

 

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

 

 

Pärast rasket treeningut eraldavad teie lihased laktaati, näiteks piimhapet, mis vähendab oluliselt järgmise treeningu efektiivsust ning tulemusi ja põhjustab väsimust.

 

 

 

Reboot saapad pakuvad kompress-jalamassaaži. Sellisel viisil puhastub kehast laktaat ja lümf kiiremini.

 

 

 

 

Pärast protseduuri on jalad palju värskemad ja korras! Järgmisel päeval saate juba intensiivselt treenida või isegi võistlustel osaleda!

 

 

 

 

HOOLIGE VÄRSKETEST JALGADEST: Kas väsinud jalad sageli lõhuvad teie ambitsioone? Rebooti massaaž aitab vähendada piimhappe hulka veres, mis mõjutab otseselt teie väsimust. Tulemus: märgatavalt puhanumad ja värskemad jalad parimate tulemuste saavutamiseks!

 

 

 

 

VIGASTUSTE VÄLTIMINE: Ärge laske vigastustel takistada teie arengut. REBOOT aitab vältida lihaspingeid, turseid ja vigastusi.

 

 

 

ÄRGE raisake aega taastumiseks: ajapuudus toob endaga tihti kaasa treeningutest ebaefektiivse taastumise. Rebootsi saate kasutada töötamise, raamatute lugemise või filmi vaatamise ajal. Piinarikka Massaažirulli ajastul on nüüd lõpp!

 

 

 

Tehniline kirjeldus:

 

  • Rõhk: 30–240 mmHg
  • Rõhumaht: 40 L / min
  • Kaamerate arv: 6
  • 6 programmi
  • Kaal: 4,2 kg

 

Tootja

REBOOTS

Product code Reboots_ONE_Lite
Kaamerate arv 6
Maksimaalne rõhk 240 mmHg
Programmide arv 6
Pükste tüüp Püksid puusadeni
Toote tüüp Juhtmega

Sarnased tooted

Menu
Ülesse