890.10 989.00
Säästate 98.90 -9 % saadaval
toode saadaval
Ainult 3 alles jäänud

tooteinfo

Kõige tõhusam vahend väsinud jalgadele, nüüd ka mobiilsel kujul! Komplekt sisaldab Massaažisaapaid. Vii oma lihaste taastumine uuele tasemele!

kohaletoimetamise viisid

Kohaletoomine
1-3 tööpäeva jooksul

garantii

garantii
2 aastat
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Taotle siin

Viige taastumine järgmisele tasemele meie kõige tõhusama taastumisaparaadiga, mis on nüüdsest ka mobiilne. Komplektis kaasaskantav konsool (3h laadimisega), teie valitud jalanõude ja treeningaparatuuriga, saapad ulatuvad vööni!

REBOOTS GO funktsioonid:

  • Mobiilne platvorm: olenemata sellest, kas olete trennis, basseini ääres või oma lemmikpalmi all Hawaiil, kasutage Rebootsi kõikjal, kus soovite. Laetud aku kestab 3 tundi ehk 10 protseduuri 30 minuti kaupa!

Kergem, väiksem ja kaasaskantav! REBOOTS GO on 44,4% kergem ja 64,9% väiksem kui ONE (juhtmega versioon).

6 kompress kambrit: suur hulk kambreid ja 3 erinevat jalanõu suurust kohanduvad optimaalselt jalgade kujule ja tagavad maksimaalse tulemuse!

 

4 treeningprogrammi: pärast rasket treeningut taastumine kuni uueks treeninguks soojendamine, sealhulgas ka uus programm INTENSE PULSE!

 

 

A: Programm suunab rõhku punktist punkti, tehes sellest parimat lihaste lõdvestajat.

 

B: Pidev rõhu avaldamine ning intensiivne massaaž sobib kõige paremini Piimhappe eemaldamiseks lihastest.

 

C: suurepärane (A) ja (B) programmi kombo! Mitu kambrit täituvad korraga, seetõttu (C) sobib optimaalselt laktaadi verest eemaldamiseks. Samal ajal on see vähem intensiivne kui (B), kuna jalgu ei suruta kokku pidevalt.

D: Sügava massaaži programm: programm (D) lisab programmile (C) Impulsieffekti. See tähendab, et rõhk tõuseb viimases (aktiivses) kambris ja väheneb järk-järgult kolm korda. See annab ainevahetuse lõppproduktidele aega lihaskoe läbimiseks. See lisandmoodul on saadaval ainult Reboots GO jaoks.

 

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

 

 

Pärast rasket treeningut eraldavad teie lihased laktaati, näiteks piimhapet, mis vähendab oluliselt järgmise treeningu efektiivsust ning tulemusi ja põhjustab väsimust.

 

 

 

Reboot saapad pakuvad kompress-jalamassaaži. Sellisel viisil puhastub kehast laktaat ja lümf kiiremini.
 

Pärast protseduuri on jalad palju värskemad ja korras! Järgmisel päeval saate juba intensiivselt treenida või isegi võistlustel osaleda!

 

Peamised Eelised:

ANDKE JALGADELE HOOGU: Kas väsinud jalad lõhuvad teie ambitsioone? Rebebooti massaaž aitab vähendada piimhappe hulka veres, mis mõjutab otseselt teie jalgade väsimust. Tulemus: märgatavalt paremas korras jalad ning võime treenida rohkem.

 

VIGASTUSTE VÄLTIMINE: Ärge laske vigastustel takistada teie arengut. REBOOT aitab vältida lihaspingeid, turseid ja vigastusi.

 

ÄRGE raisake aega taastumiseks: ajapuudus toob endaga tihti kaasa treeningutest ebaefektiivse taastumise. Rebootsi saate kasutada töötamise, raamatute lugemise või filmi vaatamise ajal. Piinarikka Massaažirulli ajastul on nüüd lõpp!

 

 

Tehniline kirjeldus:

  • Rõhk: 30-240mm / Hg Art.
  • Võimsus: 40 l / min
  • Kaamerate arv: 6
  • 4 programmi
  • Aku tööaeg: 180 minutit
  • Aku laadimisaeg: 130 minutit
  • Kaal: 1,6 kg
Tootja
REBOOTS
Product code RB-059
Aku tööaeg 180 min
Kaamerate arv 6
Maksimaalne rõhk 240 mmHg
Programmide arv 4
Pükste tüüp Kelnės iki juosmens
Toote tüüp Mobilus / nešiojamas
Menu
Ülesse