Tagasi Lümfidrenaaži seadmed

Pressoteraapia ja Lümfidrenaaži Aparaat jalgadele REBOOTS ONE

Reboots One pakub maksimaalset taastumisvõimalust, 8 kompressioonikambrit ja 6 massaažiprogrammi. Ideaalne vahend lihaste taastamiseks ja treeningtulemuste parandamiseks.
Valik
€ 799,00 € 679,00 Säästate € 120,00
Leidsite parema hinna?
Me pakume veel paremat!
Kohaletoomine 7-8 tööpäeva jooksul 2 aastat garantii
Täpsustus
Tootja: REBOOTS
Tooteinfo

Pressoteraapia ja Lümfidrenaaži Aparaat masin Reboots One pakub maksimaalset taastumist 8 õhukambri ja 6 massaažiprogrammiga. Ideaalne koduseks kasutamiseks ja maksimaalseks treeningujärgseks taastumiseks. Komplektis on seade, massaažisaapad ning kasutusjuhend.

 

Eelised:

Tundlike tsoonide kaitse: Igat massaažikaamerat saab individuaalselt sisse/välja lülitada, selleks, et vältida ebamugavust teatud kehaosades.

 

8 Kompressikambrit/massaažikambrit: Hulganesti õhukambreid ja 3 suurusega saapad kohanduvad just sinu jalanumbriga ning garanteerivad parimat tulemust.

 

 

6 Programmi: Alustades taastumisest pärast rasket treeningut kuni järgmise treeningu soojendamiseni, uue "INTENSIIVSE PULSI" Programmiga

 

А: Programm avaldab survet punktist punkti, mis teeb sellest parima lihaste lõdvestaja ning taastaja. 

B: Pidev surve tekitab intensiivset massaaži. B programm sobib kõige paremini piimhappe eemaldamiseks lihastest.

C: Sarnane programmiga A, kuid C puhul täidetakse õhk kahte paralleelsesse kambrisse, mis võimaldab kahekordistada tsüklite arvu sama aja jooksul. Ideaalne, kui peate protseduuri kiiremini läbi viima.

D: See lühike ning intensiivne programm suurendab tsüklite arvu ja sobib eriti hästi lühikeste, väga intensiivsete treeningute puhul.

E: Kahe-etapiline laineline massaaž. Topelt intensiivsusega säärelihase massaaž.

 

F: Suurepärane (A) ja (B) programmide kombo, kus korraga täidetakse mitu kambrit. (C) sobib ideaalselt laktaadi (piimhappe) eemaldamiseks. Samal ajal on programm vähem intensiivne kui (B) ning jalgadele ei avaldata pidevat survet.

 

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Pärast rasket treeningut eraldavad teie lihased laktaati, näiteks piimhapet, mis vähendab oluliselt järgmise treeningu efektiivsust ning tulemusi ja põhjustab väsimust.

 

Reboot saapad pakuvad kompress-jalamassaaži. Sellisel viisil puhastub kehast laktaat ja lümf kiiremini.

 

Pärast protseduuri on jalad palju värskemad ja korras! Järgmisel päeval saate juba intensiivselt treenida või isegi võistlustel osaleda!

 

 

 

VIGASTUSTE VÄLTIMINE: Ärge laske vigastustel takistada teie arengut. REBOOT aitab vältida lihaspingeid, turseid ja vigastusi.

 

 

 

 

ÄRGE raisake aega taastumiseks: ajapuudus toob endaga tihti kaasa treeningutest ebaefektiivse taastumise. Rebootsi saate kasutada töötamise, raamatute lugemise või filmi vaatamise ajal. Piinarikka Massaažirulli ajastul on nüüd lõpp!

 

 

  

Tehniline kirjeldus:

  • Rõhk: 30–240 mmHg Art.
  • Võimsus: 40 l / min
  • Kaamerate arv: 8
  • 6 programmi
  • Kaal: 5,2 kg
Täpsustus
Tootja: REBOOTS
Tootjad # # # # #
# #